Utorak, 11. prosinca, 2018
Veličina teksta

KADETKINJE 2000./2001. GODIŠTE

Kadetkinje 588x500 web

IGRAČICE:

Tamara BOGDAN 2001.

Lana BRKIĆ 2001.

Ivana DOMBAJ 2000.

Ivana GALINEC 2000.

Lucija JANDRAŠIĆ 2000.

Klara KOKŠA 2000.

Ines KOLAR 2001.

Leticija KRSTANOVIĆ 2001.

Klara PETRIČEVIĆ 2000.

Elena POPOVIĆ 2000.

Ana SIKAVICA 2001.

Gabriela VRABEC 2000.

Tena PETIKA 2000.

Katarina BORAC 2000.

Magdalena LONČARIĆ 2003.

Maja DELIĆ 2000.

Lea FRANUŠIĆ 2000.

Gabriela VRABEC 2000.

Patricija FIRŠT 2002.

TRENERICA: Snježana Petika

STRUČNI STOŽER
 TRENERICA SNJEŽANA PETIKA

TRENERICA:


Snježana Petika

 

16 LETICIJA KRSTANOVIĆ

IGRAČICA:

Leticija Krstanović


GODIŠTE:
2001.

12 GABRIELA VRABEC

IGRAČICA:

Gabriela Vrabec


GODIŠTE:
2000.

8 MAJA DELIĆ

IGRAČICA:

Maja Delić


GODIŠTE:
2000.

1 KATARINA BORAC

IGRAČICA:

Katarina Borac


GODIŠTE:
2000.
10 LEA FRANUŠIĆ

IGRAČICA:

Lea Franušić


GODIŠTE:
2000.

23 KLARA KOKŠA

IGRAČICA:

Klara Kokša


GODIŠTE:
2000.

9 KLARA PETRIČEVIĆ

IGRAČICA:

Klara Petričević


GODIŠTE:
2000.

5 ANA SIKAVICA

IGRAČICA:

Ana Sikavica


GODIŠTE:
2001.

4 ELENA POPOVIĆ

IGRAČICA:

Elena Popović


GODIŠTE:
2000.

26 LUCIJA JANDRAŠIĆ

IGRAČICA:

Lucija Jandrašić


GODIŠTE:
2000.

7 LANA BRKIĆ

IGRAČICA:

Lana Brkić


GODIŠTE:
2001.

21 IVANA DOMBAJ

IGRAČICA:

Ivana Dombaj


GODIŠTE:
2000.

20 PATRICIJA FIRŠT

IGRAČICA:

Patricija Firšt


GODIŠTE:
2002.

36 MAGDALENA LONČARIĆ

IGRAČICA:

Magdalena Lončarić


GODIŠTE:
2003.

18 INES KOLAR

IGRAČICA:

Ines Kolar


GODIŠTE:
2001.

22 LANA GALINEC

IGRAČICA:

Lana Galinec


GODIŠTE:
2000.

27 TAMARA BOGDAN

IGRAČICA:

Tamara Bogdan


GODIŠTE:
2001.

14 TENA PETIKA

IGRAČICA:

Tena Petika


GODIŠTE:
2000.

Iduće utakmice

  • 12.12. | 20.00
    10.KOLO//2.HRL za žene sjever
  • 12.01.
    11. kolo 1.HRL za žene LOKOMOTIVA-PODRAVKA VEGETA
  • 19.01.
    12.kolo 1.HRL za žene// ZAMET-PODRAVKA VEGETA

1.Hrvatska rukometna liga za žene sezona 2018/2019.

 Rnk Klub Odigrane Gol razlika Bodovi
1. PODRAVKA VEGETA  9 +169 18
2. LOKOMOTIVA 9 +132 18
3.  BJELOVAR  10 +12 15
4. SESVETE AGROPROTEINKA  9 +35 14
5. KOKA 10 +24 13
6. DALMATINKA  10 -25 12
7. ZRINSKI  8 -6 6
8. MURVICA  7 -53 4
9. SPLIT 2010  8 -41 2
10. OSIJEK 8 -49 2
11. ZAMET 8 -52 2
12. TREŠNJEVKA 6 -69 2
13. UMAG  8 -77 2

 

Liga prvakinja/skupina C

 Rnk Klub Uta Bod +/-
1. Györi 6 12 +70
2. Krim Mercator 6 6 -11
3.  Thüringer  6 3 -20
4. Podravka Vegeta 6 3 -39
<<  Prosinca 2018  >>
 Pon  Uto  Sri  Čet  Pet  Sub  Ned 
       1  2
  3  4  5  6  7  8
101113141516
17181920212223
24252627282930
31      
JAKOHotel Picok
Multipower SportsfoodDeRoyal
Grad KoprivnicaTuristička zajednica grada Koprivnice
FordKraš
Fleet ExpertRadnik
IoTNetLana Grupa
BIOBAZAJANAF