Srijeda, 21. studenog, 2018
Veličina teksta

1. EKIPA

RK Podravka grupna

 

VRATARKE

1 Antonia Jukić IGRAČICA:
Antonia Tucaković

GODIŠTE:
9. 5. 1992.
Magdalena Ecimovic IGRAČICA:
Magdalna Ećimović
GODIŠTE:
24. 7. 1998.
Jovana Risovic IGRAČICA:
Jovana Risović

GODIŠTE:

7. 10. 1993.




KRUŽNE NAPADAČICE
Dragica Dzono IGRAČICA:
Dragica Džono

GODIŠTE:
24. 5. 1987.
Ana Debelic

IGRAČICA:

Ana Debelić

GODIŠTE:

9. 1. 1994.

Elena Popovic IGRAČICA:
Elena Popović

GODIŠTE:
29. 5. 2000.




LIJEVA KRILA
Korina Karlovcan

IGRAČICA:

Korina Karlovčan

GODIŠTE:

18. 10. 1998.

Maria Holesova

IGRAČICA:

Maria Holešova

GODIŠTE:

24. 4. 1993.

na vrh



DESNA KRILA
Ana Turk IGRAČICA:
Ana Turk

GODIŠTE:
29. 6. 1989.
Nikolina Zadravec IGRAČICA:
Nikolina Zadravec

GODIŠTE:
2. 9. 1997.

 

na vrh


VANJSKE IGRAČICE
Natalia Chigirinova IGRAČICA:
Natalia Chigirinova

GODIŠTE:

20. 7. 1993.

Alena Ikhneva IGRAČICA:
Alena Ikhneva

GODIŠTE:
30. 7. 1995.
Dejana Milosavljevic IGRAČICA:
Dejana Milosavljević

GODIŠTE:
23. 11. 1994.
Lea Franusic IGRAČICA:
Lea Franušić

GODIŠTE:
7. 9. 2000.
Tena Petika IGRAČICA:
Tena Petika

GODIŠTE:
16. 6. 2000.
Selena Milosevic IGRAČICA:
Selena Milošević

GODIŠTE:
9. 6. 1989.
Karyna Yezhykava IGRAČICA:
Karyna Yezhykava

GODIŠTE:
7. 8. 1990.



Iduće utakmice

  • 24.11. | 20.00
    9.KOLO//Podravka 2 Lino će ugostiti ŽRK Bjelovar...
  • 25.11. | 14.00
    3.KRUG HRLD//
  • 12.01.
    11. kolo 1.HRL za žene LOKOMOTIVA-PODRAVKA VEGETA
  • 19.01.
    12.kolo 1.HRL za žene// ZAMET-PODRAVKA VEGETA

Ovdje možete poslušati novu himnu Zaprešić Boysa Dok srce kuca, Podravka:

Pogledajte epski pogodak Korine Karlovčan za pobjedu RK Podravka Vegete i plasman u grupnu fazu EHF Lige prvakinja:

Rukomet inspiracija generacijama

1.Hrvatska rukometna liga za žene sezona 2018/2019.

 Rnk Klub Odigrane Gol razlika Bodovi
1. PODRAVKA VEGETA  9 +169 18
2. LOKOMOTIVA 9 +132 18
3.  SESVETE AGROPROTEINKA  9 +35 14
4. BJELOVAR 9 +8 13
5. DALMATINKA  10 -25 12
6. KOKA  9 +11 11
7. ZRINSKI  8 -6 6
8. MURVICA  6 -40 4
9. SPLIT 2010  7 -37 2
10. OSIJEK 8 -49 2
11. ZAMET 8 -52 2
12. TREŠNJEVKA 6 -69 2
13. UMAG  8 -77 2

 

Liga prvakinja/skupina C

 Rnk Klub Uta Bod +/-
1. Györi 6 12 +70
2. Krim Mercator 6 6 -11
3.  Thüringer  6 3 -20
4. Podravka Vegeta 6 3 -39

ehf TV

 

CL Womens Logo Horizontal RGB

 

WCL

<<  Studenog 2018  >>
 Pon  Uto  Sri  Čet  Pet  Sub  Ned 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
1920212223
2627282930  
JAKOHotel Picok
Multipower SportsfoodDeRoyal
Grad KoprivnicaTuristička zajednica grada Koprivnice
FordKraš
Fleet ExpertRadnik
IoTNetLana Grupa
BIOBAZAJANAF