Veličina teksta

RLRS 4. KRUG // Lijepo izdanje Podravkinih djevojčica

RLRS Varaždin 4. krug TRENERI SURADNICI // Izvještava Nenad Smiljanec

FOTO // Martina Herman i Silvija Đelekovčan

Djevojčice Podravke 2006. godišta i mlađe u nedjelju 3. prosinca u Gradskoj sportskoj dvorani Arena u Varaždinu odigrale su četvrti krug RLRS za djevojčice B. Uz djevojčice Podravke na turniru su nastupile i djevojčice Koke 1 i Koke 2 iz Varaždina. Rezultati utakmica: Koka 1 -Podravka 2 11:3 (5:1), Koka 2 - Podravka 1 4:22 (1:10), Koka 2 - Podravka 2 21:9 (0:3) i Podravka 1 - Koka 2 11:10 (5:5).

RLRS Varaždin 4. krugU prvoj utakmici turnira sastale su se djevojčice Koke 1 i Podravke 2. Od samog početka utakmice domaće djevojčice su pokazale više želje i htijenja za pobjedom, a djevojčice Podravke 2 dosta tehničkih grešaka i slabih šuteva. Takvom igrom u napadu te bezvoljnom igrom u obrani omogućile su domaćim igračicama da na poluvrijeme odu s prednošću 5:1. U drugom poluvremenu način igre Podravke 2 nije se promijenio te Koka 1 zasluženo pobjeđuje visokim rezultatom: Koka 1 - Podravka 2 11:3 (5:1).

RLRS Varaždin 4. krugEkipa Podravke 1 svoju prvu utakmicu na turniru igrala je protiv Koke 2 i ostvarila visoku pobjedu 22:4. Slabost domaće ekipe ne umanjuje vrijednost visoke pobjede, jer su igračice Podravke 1 ovu utakmicu odigrale s velikom željom za dokazivanjem i pobjedom. U svojoj igri pokazale su obranu s puno kontakata i veliku pokretljivost. Od samog osvajanja lopte i polaska u polukontru do igre na punu zonu pokazale su osjećaj za igru i niz lijepih proigravanja. Koka 2 - Podravka 1 4:22 (1:10).

RLRS Varaždin 4. krugTreća utakmica turnira između Podravke 2 protiv Koke 2 donesla je jednu gotovo neprepoznatljivu Podravku 2. Djevojčice iz Koprivnice kao da su gledajući prethodnu utakmicu shvatile kako trebaju igrati. Obrana je postala puno življa i agresivnija te su s dvije presječene lopte i udarcem izvana na poluvrijeme otišle s rezultatom 3:0. U drugom poluvremenu osokoljene prvim poluvremenom drže igru u obrani na istoj razini te ostvaruju nekoliko golova iz kontri, što začinjuju golovima izvana i ostvaruju svoju prvu pobjedu u ovom prvenstvu. Koka 2 - Podravka 2 1:9 (0:3).

RLRS Varaždin 4. krugPodravka 1 svoju drugu utakmicu na turniru je igrala protiv Koke 1. Očekivalo se da će djevojčice iz Koprivnice nastaviti niz dobrih igara, no nije bilo tako. Odjednom su se povukle, nestalo je oštrine i agresivnosti u obrani, a u napadu nisu nalazile najbolja rješenja za njegovu realizaciji. To, naravno, koriste domaće igračice te se od početka do kraja utakmica odvija u neizvjesnosti koja bi zadovoljila i najveće rukometne sladokusce. Rezultatski je utakmica bila na egalu, gol prednosti za Podravku, izjednačenje Koke. Kraj poluvremena 5:5. U 2. poluvremenu, nakon 7:7, počinje prava drama. Koprivničke djevojčice ne koriste četiri čiste situacije za gol te Koka u 22. minuti prelazi u vodstvo 9:8, a u 23. minuti ima prednost 10:8. U istoj minuti Podravka 1 smanjuje na 10:9.

RLRS Varaždin 4. krugNakon toga djevojčice Podravke 1 napokon pokazuju pokretnu i borbenu obranu kojom onemogućavaju domaće djevojčice u postizanju laganih golova. Nažalost, u napadu se još javljaju problemi, jer i s igračicom više u dva napada ne uspijevaju postići gol. Uz veliku želju u 25. minuti izjednačuju, a u 26. minuti prelaze u vodstvo 11:10. Nažalost, u 29. minuti imaju još jedan neiskorišten sedmerac, ali u slijedećem napadu Koke uspijevaju obraniti svoj gol. Podravka ima zadnji napad, ali brzo gubi loptu koju djevojčice Koke bacaju u aut. Podravki preostaje samo da izvede aut i sačuva loptu šest sekundi do kraja utakmice, što i uspijeva. Podravka 1 - Koka 2 11:10 (5:5).

Unatoč slabijem izdanju Podravkinih djevojčica u ovoj utakmici s Kokom 1, veseli činjenica da je pet do šest golova bilo postignuto iz pametne igre i suradnje igračica u napadu te dva do tri iz kontre ili polukontre. Svakako obje ekipe zaslužuju sve pohvale za prikazanu igru i borbenost te što su pokazale srčanost koja već u ovoj dobi dovodi do pravih utakmica punih drame i preokreta.

Prije Dalje Stranica:
TRENERI SURADNICI//Podravka Lino u 3. kolu 2.HRL sjever za žene upisala visoku pobjedu

S gostovanja iz Cerne koja je bila domaćin 3.kola 2.HRL sjever za žene, vratile su se Linice s nova dva upisana boda. Slavile su rezultatom... Opširnije

15. listopada 2018. Klikova:237

TRENERI SURADNICI//Podravka 4 ostvarila jednu pobjedu i jedan remi

Djevojčice Podravke 4 su u subotu 13. listopada 2018. odigrale u Gradskoj školskoj sportskoj dvorani Ljudevita Modeca u Križevcima prvi krug 1. Hrvatske rukometne lige... Opširnije

14. listopada 2018. Klikova:112

TRENERI SURADNICI//Jedna pobjeda i jedan poraz Linica u prva dva kola 2.HRL Sjever za žene

U 2. kolu 2. HRL za žene Sjever rukometašice Podravke 2 Lino uvjerljivo su u subotu na domaćem terenu svladale ŽRK Olimpiju rezultatom 31:18(16:9). Najuvjerljivija... Opširnije

09. listopada 2018. Klikova:424

TRENERI SURADNICI// Odlično otvaranje Podravke 3 u Državnoj ligi za djevojčice godišta 2004/2005.

Podravkine djevojčice godišta 2004/2005. su ovog vikenda uz dvije pobjede sjajno otvorile natjecanje u Državnoj rukometnoj ligi. Radi se o natjecanju koje se odvija po... Opširnije

08. listopada 2018. Klikova:805

ODLIČNA ATMOSFERA NA 2. PO REDU TURNIRU LINO//Mladim ekipama Podravke 1. i 2. mjesto

U dva dana u odličnoj atmosferi u dvije koprivničke dvorane odigrane su utakmice 2. po redu turnira Lino koji je privukao brojne mlade ekipe iz... Opširnije

30. rujna 2018. Klikova:1457

TURNIR LINO//Odigrana prva tri kola turnira Lino u Koprivnici sutra nastavak

Završene utakmice 1. dana turnira Lino kojem je Koprivnica domaćin po drugi puta. Ekipe koje sudjeluju na ovogodišnjem turniru u kategoriji djevojčice 2004. godišta i mlađe... Opširnije

29. rujna 2018. Klikova:561

TURNIR LINO// Razigrana subota i nedjelja u koprivničkim dvoranama

U Koprivnici će se ovog vikenda 29. i 30. rujna održati 2. po redu turnir 'Lino' koji će s godinama dobiti i epitet tradicionalnog jer... Opširnije

26. rujna 2018. Klikova:1021

TRENERI SURADNICI//Djevojčice Podravke 4 odigrale prvu ovosezonsku utakmicu

Foto: Dražen Pevač Djevojčice Podravke 4 (rođene 2006. i mlađe) su danas u SD Gimnazije Fran Galović u Koprivnici odigrale svoju prvu ovosezonsku utakmicu. Bila je... Opširnije

23. rujna 2018. Klikova:681

VELIKO SRCE ZA VELIKI OSMIJEH//Mlade rukometašice sudjelovat će u humanitarnoj biciklijadi Udruge Puls

Udruga Puls je pokrenula humanitarnu akciju kojom žele u suradnji s građanima podržati provođenje terapijskog jahanja u Koprivničko-križevačkoj županiji, ali i rad Udruge Osmijeh. Ova... Opširnije

18. rujna 2018. Klikova:263

JEŽEV KUP//Podravkine djevojčice 2004./2005. godište osvojile 3. mjesto u Kozarskoj Dubici

Podravkine djevojčice rođene 2004./2005. godine tradicionalno su sudjelovale na 9. Međunarodnom rukometnom turniru "JEŽEV TOTAL SPORT KUP 2018." u Kozarskoj Dubici. U Koprivnicu su se... Opširnije

16. rujna 2018. Klikova:377

TRENERI SURADNICI//Djevojčice 2004./2005. godište sudjelovat će na 9. Međunarodnom turniru u Kozarskoj Dubici

Podravkine djevojčice rođene 2004./2005. godine sudjelovat će na 9. Međunarodnom rukometnom turniru "JEŽEV TOTAL SPORT KUP 2018." koji će se od 14.- 16.09.2018. održati u... Opširnije

13. rujna 2018. Klikova:598

TRENERI SURADNICI//Podravka 2 Lino na pripremnom turniru u Csurgu

Proteklog je vikenda trenerica Snježana Petika zajedno s mladim nadama podravskog, ali i hrvatskog rukometa, rukometašicama Podravke 2 Lino, nastupila na turniru u Csurgu na... Opširnije

03. rujna 2018. Klikova:870

MLAĐE KADETKINJE OKUPILE SE NA PRVOM TRENINGU KOD BEDEMA//Đurđica Zečević: 'Moramo ozbiljno raditi s ciljem očuvanja naslova državnih prvakinja'

MLAĐE KADETKINJE OKUPILE SE NA PRVOM TRENINGU KOD BEDEMA//Đurđica Zečević: 'Moramo ozbiljno raditi s ciljem…

Mlađe kadetkinje okupile su se na prvom treningu uoči nove natjecateljske sezone, a s osmijehom ih je nakon ljetne pauze dočekala njihova trenerica Đurđica Zečević.... Opširnije

16. kolovoza 2018. Klikova:384

TRENER NENAD SMILJANEC: Djevojčice 2006. godišta u novoj sezoni čeka dosta izazova i dinamike

I djevojčice članice škole rukometa RK Podravke počele su s pripremama za novu natjecateljsku sezonu. Na prvi se trening na igralištu OŠ 'Antun Nemčić Gostovinski'... Opširnije

14. kolovoza 2018. Klikova:688

ČESTITKE PONOSNIM RODITELJIMA//Trener djevojčica 2010/11. godišta postao tata

Trener RK Podravke Antonio Pranjić i njegova supruga Sunčica postali su roditelji. Antonio od rujna prošle godine u školi rukometa vodi djevojčice 2010./11. godišta, a... Opširnije

14. kolovoza 2018. Klikova:308

PODRAVKA LINO PROZIVKOM I TRENINGOM POČELA S PRIPREMAMA ZA NOVU SEZONU// Vjerujem da ste pune elana i želje, a od vas očekujem rad i borbenost

PODRAVKA LINO PROZIVKOM I TRENINGOM POČELA S PRIPREMAMA ZA NOVU SEZONU// Vjerujem da ste pune…

Prozivkom i prvim treningom Podravka Lino je na čelu s trenericom Snježanom Petikom počela s pripremama za novu natjecateljsku sezonu. Dvadeset mladih igračica je na... Opširnije

14. kolovoza 2018. Klikova:427

DO KOLOVOZA // Rastanak od sezone najmlađih

TRENERI SURADNICI // Tekst Nenad Smiljanec, foto Adela Šimunic Smiljanec Djevojčice Podravke 4, 2006. godište i mlađe, oprostile su seod protekle sezone, koja je bila napornija... Opširnije

17. lipnja 2018. Klikova:572

NA SVJEŽEM ZRAKU // Sjajan turnir na trgu

TRENERI SURADNICI // Tekst i foto Antonio Pranjić Danas je na Zrinskom trgu u Koprivnici održan mini rukometni turnir na kojem su sudjelovale djevojčice iz naše... Opširnije

16. lipnja 2018. Klikova:541

LIJEPO I VESELO // Održan prvi Dan rukometa

TRENERI SURADNICI // Izvještava Antonio Pranjić U zajedničkoj organizaciji RK Koprivnica Hangar 18 i RK Podravka s.d.d. u nedjelju u gimnazijskoj sportskoj dvorani održan je Dan... Opširnije

11. lipnja 2018. Klikova:651

PODRAVKA 3 // Na rastanku impozantna torta

TRENERI SURADNICI // Piše Đurđica Zečević Jučerašnjim (četvrtak) treningom za našu ekipu Podravku 3 završila je natjecateljska i sezona vježbanja i djevojke odlaze na zasluženi odmor... Opširnije

08. lipnja 2018. Klikova:484

PODRAVKA 2 LINO // Još samo Dan rukometa

TRENERI SURADNICI // Piše Filip Turk Podravka 2 Lino jučer, u četvrtak, završila je natjecateljsku sezonu 2017/18. prigodnim druženjem i večerom uz nezaobilazne ćevapčićee i lignje.... Opširnije

08. lipnja 2018. Klikova:428

Zlatne rukometašice na prijemu kod gradonačelnika: Zbog vas ne trebamo brinuti za budućnost rukometa

Mlade rukometašice Podravke Vegete, mlađe kadetkinje pod vodstvom trenerice Đurđice Zečević i trenera Antonija Pranjića osvojile su naslov prvakinja Hrvatske, a danas ih je tim... Opširnije

18. svibnja 2018. Klikova:599

ZAVRŠNICA ZA 2006. GODIŠTE // Nastupaju dvanaestgodišnjakinje

Nakon kadetskih uzrasta sada na scenu nastupaju naše 12-godišnjakinje, djevojčice B. Od 17. do 20. svibnja u Umagu će se igrati Završnica Prvenstva Hrvatske za... Opširnije

15. svibnja 2018. Klikova:731

2006. GODIŠTE // Završeno natjecanje u ligi Regije sjever

TRENERI SURADNICI // Izvještava Nenad Smiljanec FOTO // Dražen Pevač Djevojčice Podravke 4 (rođene 2006. i mlađe) u sportskoj dvorani Graditeljske škole u Čakovcu odigrale su u... Opširnije

06. svibnja 2018. Klikova:804

2006. GODIŠTE // Prijateljski turnir sa Samoborom

TRENERI SURADNICI // Nenad Smiljanec FOTO // Dražen Pevač Djevojčice Podravke 4 (rođene 2006. i mlađe) u SD Gimnazije Fran Galović u Koprivnici odigrale su u nedjelju... Opširnije

30. travnja 2018. Klikova:670

2006. GODIŠTE // Djevojčice ušle u Završnicu PH

TRENERI SURADNICI // Izvještava Nenad Smiljanec FOTO // Ljerka Vresk Djevojčice Podravke 4 uspješno su u sportskoj dvorani Gimnazije Frana Galovića u Koprivnici odigrale zaostali 8. krug... Opširnije

29. travnja 2018. Klikova:765

9. KRUG RLRS // Uspješne djevojčice 2006. godišta

TRENERI SURADNICI // Izvještava Nenad Smiljanec FOTOGRAFIJE // Ljerka Vresk Djevojčice Podravke 4 (rođene 2006. i mlađe) u sportskoj dvorani Gimnazije Frana Galovića u Koprivnici odigrale 9.... Opširnije

22. travnja 2018. Klikova:635

2. HRL SJEVER // Izjava Filipa Turka

U utakmici 21. kola 2. HRL sjever Podravka 2 Lino pobijedila je ekipu Đurđevca 38:24 (20:16). To je ujedno zadnja utakmica Koprivničanki u ovom prvenstvu,... Opširnije

21. travnja 2018. Klikova:692

2004/2005. GODIŠTE // Slijedi Završnica PH u svibnju u Umagu

TRENERI SURADNICI // Izvještava Đurđica Zečević FOTO // Karla Lukša Djevojčice Podravke 2004/2005. godište u u nedjelju Garešnici odigrale su posljednji krug lige 1. HRLD sjever za... Opširnije