Kadtekinje 2000. Podravka 1TRENERI SURADNICI // Piše Snježana Petika

U nedjelju su na redu bile utakmice 1. kruga HKRL s ekipom Pitomače te ponovno Bjelovara ekipom. Igračice 2000. godišta nastupile su s imaenom Podravka 1. S Bjelovarom smo odigrali neriješeno, 17:17 (11:7), a s Pitomačom visoko pobijedili 49:13 (25:6). S Bjelovarom još jedna loša utakmica poglavito u drugom poluvremenu u kojem naprosto nisam mogla vjerovati što sve možemo napraviti i koliko puta to loše ponoviti.

Prvo poluvrijeme donekle je bilo dobro i u jednom trenutku bilo je i pet golova za nas, da bi u drugom poluvremenu sve krenulo nizbrdo. Ponovno katastrofalna realizacija s krila. Samo s jedne krilne strane realizacija nam je 7(1), s druge strane nešto bolje, ali također uz previše promašaja, ponovno pucanje sa šest metara bez gledanja, ponovno toliko bačenih lopti u noge svojim suigračicama da više nije bilo za vjerovati da je tako nešto moguće. A u obrani niti nekoliko sekundi nakon dobivenih uputa s klupe šta će odigrati protivnička ekipa u napadu, nismo bili spremni na to, već su nam uvijek uspjeli odigrati već najavljeno. Potpuna dekoncentracija, neorganiziranost, bezvoljnost kod većine igračica rezultirala je neriješenim rezultatom koji smo iščupali na kraju utakmice.

U drugoj utakmici 1. kruga protivnice su nam bile igračice Pitomače koje nam, iako su se trudile, nisu mogle dostojno parirati. Podravka 1 pobijedila je 49:13 (25:6). Sam rezultat govori o odnosu snaga između ove dvije ekipe. Utakmicu su s klupe odgledale T. Petika i Franušić, a igračice u polju su se natjecale koja će više zabiti.

UTAKMICA 1. KRUGA 1. HKRL

PODRAVKA 1 – BJELOVAR 17:17 (11:7)

KOPRIVNICA – Spotska dvorana gimnazije Frana Galovića. Gledatelja: 50. Sutkinje: Lorena Jurenec i Ivana Koren (obje Koprivnica). Nadzornik: Tomislav Bjelopera ( Bjelovar ).

PODRAVKA 1: Borac, Vrabec; Sikavica 6, Brkić, Delić 1, Petričević, Franušić 2, T. Petika 8(6), Kolar, Firšt, Kokša. TRENERICA: Snježana Petika.

BJELOVAR 2: Zrilić, Krmpotić, Pokopac; Teklić, Loborec, Vojtela 2, Radičević 1, Ivanda 2, Kaselj 3, Mrak, Lovrić, Starčević 1, Cindrić 8(3), Karanović. TRENER: Dario Obran.

SEDMERCI: Podravka 7(6), Bjelovar 2 – 5(3).

ISKLJUČENJA: Podravka 0 minuta, Bjelovar 2 – 6 minuta ( Teklić, Starčević, Cindrić ).

PITOMAČA – PODRAVKA 1 13:49 (6:25)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana gimnazije Frana Galovića. Gledatelja: 50. Sutkinje: Vedrana Stančir ( Botovo) i Ivana Koren (Koprivnica). Nadzornik: Tomislav Bjelopera ( Bjelovar ).

PITOMAČA: D. Relić, Greguraš; N. Pintarić, E. Pintarić, A. Grahovac 2(1), H. Veličan 2, Kirin 3(1), P. Veličan 1, Crlenjak, Blaga 2, Vusić, L. Relić, M. Grahovac, Čižmeković 3. TRENER: Marko Bijuk.

PODRAVKA: Borac, Vrabec; Sikavica 2, Brkić 8(1), Delić 3, Petričević 4, Franušić, T. Petika, Kolar 10, Firšt 13(1), Kokša 9(1). TRENERICA: Snježana Petika.

SEDMERCI: Pitomača 3(2), Podravka 3(3).

ISKLJUČENJA: Pitomača 4 minute (H. Veličan, M. Grahovac), Podravka 0 minuta.