Sesvete Agroproteinka - Podravka Vegeta // Foto Ivo Čičin-MašanskerIako su mlade Sesvećanke uložile silan trud da što više zagorče život Koprivničankama, to im je uspjevalo samo u početku. Scenarij je znan: snaga i iskustvo na kraju pobjeđuju. Rezultat utakmice 1. HRL 23. kolo Sesvete Agroproteinka – Podravka Vegeta 19:28 (9:14).

Sesvete Agroproteinka - Podravka Vegeta // Foto Ivo Čičin-MašanskerU ravnomjerno raspoređenoj minutaži svih igračica kod Podravke Vegete istaknule su se lijepim golovima Lara Pavlović i Ana Turk na desnom krilu, Ihnjeva je zabijala kad je trebalo, a golmanice su imale po 20 minuta svaka, zajedno 15 obrana. Kod Sesveta najbolja i najefikasnija bila je Peraica, a dobre su bile i vratarke Bešen i Lovrenčević.

U idućem, 24. kolu, u Koprivnici će igrati Podravka Vegeta i ozbiljan suparnik, Koka. Utakmica je zakazana za petak 4. svibnja u 18,30 sati.

Sesvete Agroproteinka - Podravka Vegeta // Foto Ivo Čičin-MašanskerUTAKMICA 23. KOLA 1. HRL ZA ŽENE

SESVETE AGROPROTEINKA – PODRAVKA VEGETA 19:28 (9:14)

SESVETE – Sportska dvorana Gimnazije Sesvete. Gledatelja: 70. Suci: Ivica Botinčan i Dario Rupčić (obojica Rijeka). Nadzornik HRS-a: Joško Perdić (Split).

SESVETE AGROPROTEINKA: L. Bešen (8+0), Lovrenčević (4+0); Filipanski, Tupek 2, M. Bešen, Rezić 4, Marić, Brkić, Vlajsović 1, Lukić 3(1), Bošnjak, Lisjak, Peraica 9(2). TRENER: Vladimir Jelčić.

PODRAVKA VEGETA: Jukić (4+0), Kapitanović (5+0), Ećimović (5+1); Turk 5, Dežić 1, Karlovčan 1, Krsnik 2(1), Džono 2, Mrđen 3, Franušić, Vidak 2, Pavlović 5, Horvat 2, Ihnjeva 5(1), Debelić. TRENERICA: Snježana Petika.

SEDMERCI: Sesvete Agroproteinka 6(3), Podravka Vegeta 2(2).

ISKLJUČENJA: Sesvete Agroproteinka 0, Podravka Vegeta 6 minuta (Franušić 2+2, Ihnjeva).

IGRAČICA UTAKMICE: Lara Pavlović (Podravka Vegeta)