Podravka  ŽRK Bjelovar // Foto Željka MeđurečanTRENERI SURADNICI // Izvještava Đurđica Zečević

FOTOGRAFIJE // Željka Međurečan i Ljerka Vresk

Jučer, u srijedu, u sportskoj dvorani Gimnazije Frana Galovića u Koprivnici odigrali smo odgođenu utakmicu 1. kruga HRLD za djevojčice 2004. godište, a za protivnika imali smo ekipu ŽRK Bjelovar, koja je naš par u tom natjecanju. Naime, zajedno putujemo na utakmice, ali ne igramo u drugim mjestima međusobno, već te utakmice igramo izdvojeno od turnira. Rezultat: Podravka – ŽRK Bjelovar 32:17 (13:8).

PPodravka  ŽRK Bjelovar // Foto Željka MeđurečanUtakmicu smo vrlo loše otvorili s puno tehničkih grešaka i brzopletih napada što je trajalo sve do sredine prvog poluvremena kada su stvari sjele na svoje mjesto i počelo naše rezultatsko odvajanje. Tome su pridonijele i određene izmjene u postavi zbog očite indisponiranosti nekih igračica.

Podravka  ŽRK Bjelovar // Foto Željka MeđurečanPrvo poluvrijeme završilo je s pet golova razlike za nas (13:8), a puno bolja igra u drugom dijelu dovela nas je do konačnih +15 razlike (32:17).

Podravka  ŽRK Bjelovar // Foto Željka MeđurečanPonovo je zadovoljila igrom Stručić, kojoj su se priključile Međurećan kao i krila Strugar i Sever.

Podravka - Bjelovar 2004. // Foto Ljerka VreskSastav ekipe: Sremec, Međurečan 3, Jagustin 1, Halavuk 1, Dedi 1, Đuranek 4, Hrupec, Švenda 3, Stručić 10, Balaško 1, Galinec, Lukša. Valent, Strugar 3, Sever 5, Kovač.

odravka - Bjelovar 2004. // Foto Ljerka VreskDODATAK UREDNIKA: Odigrana je i utakmica 1. HKRL (kadetkinje 2000. godište). Ekipu Podravke vodi Filip Turk. Rezultat ŽRK – Bjelovar – Podravka 22:18 (12:9). Podravka - Bjelovar 2000, // Foto Ljerka VreskPodravka - Bjelovar 2000, // Foto Ljerka VreskPodravka - Bjelovar 2000, // Foto Ljerka VreskPodravka - Bjelovar 2000, // Foto Ljerka VreskPodravka - Bjelovar 2000, // Foto Ljerka Vresk