Podravka 2 Lino je u 11. kolu 2.HRL sjever za žene na domaćem terenu svladala RK Đurđevac 42:29, poluvrijeme 19:17. U utakmicu rukometašice Podravke 2 Lino ulaze malo nesigurno pa su gošće povele 2:0 no brzo su se trgnule naše cure i sustigle minimalni zaostatak. Do kraja poluvremena uz pogreške i malo problema u obrani, Linice zadržavaju minimalnu prednost od +2 i na odmor odlaze uz rezultat 19:17. Puno sigurnije ulaze u drugo poluvrijeme i uz čak pet realiziranih napada zaredom, gošće ostaju bez pogotka, a rezultat je u 36′ 24:17. Do kraja utakmice odmiču Linice na velikih 13 razlike, a utakmica završava rezultatom (42:29). Danas su posebno raspoložene bile Tena Petika koja je postigla 12 pogodaka dok su Josipa Josipović i Nika Strahija dodale još po 8 uz Leu Franušić koja je postigla 7 pogodaka. U gostujućoj se ekipi istaknula Valentina Šanteković s 9 i Asja Cestar sa 6 pogodaka. Svoj komentar nakon utakmice dala nam je trenerica Snježana Petika.

Zadovoljna sam napadačkim dijelom, ali primili smo previše golova. U drugom poluvremenu smo ih definitivno nadjačalikazala trenerica Petika.