Zamet - Dunaujvaros // Foto Ivo Čičin-MašanskerLijepom utakmicom otvorile su 11. memorijal Josipa Samaržije Bepa hrvastki Zamet i mađarski Dunaújváros. Mađarice su pobijedile s 36:31 (18:15), ali je Zamet skupo prodao svoju kožu. Igralo se aktivno od prve do zadnje minute, Nije, očito, zasmetala ni sparina u dvorani.

Kod pobjednika dobro su igrale Kovács, Szalai (svaka po 7 golova) i Mičijević (6). Kod Zameta u drugom poluvremenu Toskić je obranila 14 udaraca i bila svakako najbolja igračica u riječkoj ekipi, a najviše golova (7) dala je Miočinović.

Zamet - Dunaujvaros // Foto Ivo Čičin-MašanskerUTAKMICA 1. KOLA 11. MEMORIJALA JOSIPA SAMARŽIJE BEPA

ZAMET – DUNÁÚJVÁROS 31:36 (15:18)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana gimnazije Frana Galovića. Gledatelja: 100. Suci: Igor Hunjadi i Marijo Zečević (obojica Zagreb, Hrvatska).

ZAMET: Lopac-Škrinjar, Strukar (1+0), Toskić (13+1); Paurević 2, Plahinek 4(1), Martinović, Židek 1, Miočinović 7(4), Tabar 2, Milosavljević 5, Toto 4, Jelenović 1, Bukvić 3, Visković 1, Brkljača, Troskot, Dobtić 1. TRENERICA: Adrijana Prosenjak.

DUNAÚJVÁROS: Csapó (2+1), Pálinkás (2+0), Oguntoye (7+1); Azari 2, Takács 1, Szalai 7, Mičijević 6, Vincze 1, Klujber 5(4), Termány 3, Hornyák, Kovács 7(3), Cifra 2, Molnar 1, Karnik 1, Kudor. TRENER: Zdravko Zovko.

SEDMERICI: Zamet 7(5), Dunaújváros 8(7).

ISKLJUČENJA: Zamet 4 minute (Peurević, Toto), Dunaújváros 10 minuta (Mičijević 2+2, Azari, Kovács, Karnik).

IGRAČICA UTAKMICE: Anna Kovács (Dunaújváros)