Siofok-Zamet // Foto Ivo Čičin-MašanskerU utakmici 3. kola 11. memorijala Josip Samaržija Bepo, koja je ujedno odlučivala o plasmanu na 3. mjesto, Siófok je pobijedio riječki Zamet s 33:27 (22:9). Ukupno šest obrana golmanica Zameta (premalo) omogućilo je da Mađarice u napadu pređu brojku 30. Kod Siófoka upečatljivo je branila Gercso, uhvativši čak pet lopti objema rukama i još je zabila jedan gol, kao i Pastrovics na prethodnoj utakmici. Kod Zameta golovima se istakla Jelenović (7).

Siofok-Zamet // Foto Ivo Čičin-MašanskerUTAKMICA 3. KOLA 11. MEMORIJALA JOSIP SAMARŽIJA BEPO

SIÓFOK – ZAMET 33:27 (22:9)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana gimnazije Frana Galovića. Gledatelja: 30. Suci: Igor Hunjadi i Marijo Zečević (obojica Zagreb, Hrvatska).

SIÓFOK: Grecso 1 (13+1), Pastrovics (-); Hamburger, Triscsuk 6, Asma 5, M. Agbaba, Deaki 4, Nemeth, Süch 4, Erdosi 2, Mihalyi 4, Farkas 3(2), Ferenczy 2(1), J. Agbaba, Malati 2. TRENER: Roland Horvath.

ZAMET: Strukar (3+0), Toskić (0+0), Lopac-Škrinjar (3+0); Paurević 1, Plahinek 1(1), Martinović 1, Židek 4(2), Miočinović 2(1), Tabar 1, Milosavljević 4, Jelenović 7, Bukvić 2(2), Visković 2(1), Brkljača 1, Troskot, Dobtić 1. TRENERICA: Adrijana Prosenjak.

SEDMERCI: Siófok 4(3), Zamet 9(8).

ISKLJUČENJA: Siófok 8 minuta (Deaki 2+2+2, diskv. u 59′, Ferenczy), Zamet 8 minuta (Paurević, Martinović, Židek, Milosavljević).

CRVENI KARTON: Dora Deaki, treće isključenje 59′ (Sófok)

IGRAČICA UTAKMICE: Nora Gercso (Siófok).