Vesna Milanović Litre u zagrljaju obrane Umažanki // Foto Ivo Čičin-Mašansker, www.rk-podravka.hrPodrvaka Vegetea u 17. kolu 1. HRL za žene svladala je Umag s visokih 41:15 (20:10). Od Podravkinih 16 igračica, samo Jelčić nije ulazila u igru, Kapitanović i Žderić branile su po poluvrijeme i obranile svaka po šest lopti.

Podravka Vegeta - Umag // Foto Ivo Čičin-Mašansker, www.rk-podravka.hr Čak 12 minuta u 2. poluvremenu gošće nisu zabile gol. A drugi gol zabile su tek pred kraj, u 57. minuti. U druom poluvremenu obrana Podravke Vegeta bila je odlična.

Po svemu to je bila revijalna utakmica, u kojem se moglo vidjeti sve igračice domaćih na djelu, a o tome govori i statistika. Tako su u dvije utakmice gledatelji vidjeli dvije pobjede Podravkinih ekipa (Lino je pobijedio Osijeka 30:29) i provesti ugodno veče u dvorani.

UTAKMICA 17. KOLA 1. HRL ZA ŽENE

PODRAVKA VEGETA – UMAG 41:15 (20:10)

KOPRIVNICA – Dvorana gimnazije Frana Galovića. Gledatelja: 200. Suci: Nikola Knežević i Dalibor Tunuković (oba Vrpolje). Nadzornik: Ivica Prpić (Zagreb).

Podravka Vegeta - Umag // Foto Ivo Čičin-Mašansker, www.rk-podravka.hrPODRAVKA VEGETA: Žderić (6+0), Jelčić (-), Kapitanović (6+0); Čović 7, Kožnjak 2, Pongrac1, Šenvald 3(2), Petković 1, Gaće 4, Damnjanović 8(3), Milanović Litre 1, Dragišić 5, Havić 2, Tatari 1, Horvat 5, Pušić-Koroljević 1. TRENER: Neven Hrupec.

UMAG: Kaštelan (2+0), Pavić (3+0); Žuliček 2, Rajić 3, Mataija 1, Vidović 1(1), Jajčević 6, Martić, Jerković, Čorković 2(1), Maras, Tokić. TRENERICA: Adrijana Prosenjak.

SEDMERCI: Podravka Vegeta 5(5), Umag 2(2).

ISKLJUČENJA: Podravka Vegeta 4 minute (Čović, Damnjanović), Umag 4 minute (Žuliček, Jerković).

IGRAČICA UTAKMICE: Andrea Čović (Podravka Vegeta).