Snježana Petika trenrica Podravke LinoTRENERI SURADNICI // Piše Snježana Petika

U posljednjem 11. kolu 2. HRL sjever ove godine, na domaćem terenu svladali smo ekipu Broda i tako na najbolji način dočekali prvenstvenu pauzu do iduće godine i nastavka natjecanja. Rezultat utakmice 37:17, poluvrijeme 19:8.

Već sami rezultat daje naslutiti da je to bilo rukometno nadmetanje dviju neravnopravnih protivnica. Sama utakmica nije pružila neku kvalitetnu rukometnu predstavu. Mi smo odigrali koliko je trebalo, i s dva različita sastava u svakom poluvremenu. Utakmicu je obilježio nasrtaj gostujuće igračice na našu igračicu Korinu Karlovčan, što je rezultiralo opravdanim plavim kartonom, kao i veliki broj grubih i opasnih prekršaja što je ostavilo bez riječi čak i službene osobe koje sjede za zapisničkim stolom, koji se ipak, vjerujem, inače dosta toga nagledaju.

UTAKMICA 11. KOLA 2. HRL SJEVER ZA ŽENE

PODRAVKA LINO – BROD 37:17 (19:8)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana gimnazije Frana Galovića. Gledatelja: 30. Suci: Josip Ivančić i Veljko Kordić (oba Zagreb). Nadzornik: Saša Martinčić (Zagreb).

PODRAVKA LINO: Borac, Vrabec; Karlovčan 5, Popović 1, Sikavica, Franjkić 4, Brkić, Petričević 1, Franušić 2, Hmelina 7(2), Horvat 6, T. Petika 6(2), Alvir, Mikulčić 2, Mrđen 3, Jandrašić 1. TRENERICA: Snježana Petika.

BROD: Grbešić; Pergl, Rubil 2, Kvolik 1, Mitrović 5, Daidžić 4, Safundžić 3, Galić, Groznica 1, Roso 1, Štefanović. TRENER: Darko Celner.

SEDMERCI: Podravka Lino 7(4), Brod 6 (4).

ISKLJUČENJA: Podravka Lino 8 minuta (Jandrašić 2+2, Franušić, Mikulčić), Brod 12 minuta (Galić – diskvalifikacija, Kvolik i Groznica 2+2, Daidžić, Štefanović).