Lino24.1o.2143TRENERI SURADNICI // Piše Snježana Petika

Rukometašice Podravke Lino u subotu su na svom terenu odigrale utakmicu 2. HRL sjever protiv susjedne ekipe iz Đurđevca i slavile rezultatom 45:21, poluvrijeme 24:11.

Sama utakmica, a što je i vidljivo iz rezultata, bila je više revijalnog karaktera. Međutim, nije baš odigrana u previše prijateljskom raspoloženju. Bilo je tu dosta nervoze, nepotrebnih oštrih prekršaja koji su mogli rezultirati i težim ozljedama. A sve to, zaista nepotrebno.

Prije same utakmice znali smo da smo favoriti u ovoj utakmici, ali isto tako da nikoga nemamo pravo podcjenjivati, pa smo tako i ušli u utakmicu. Rezultat poluvremena dovoljno govori o angažiranosti naših rukometašica.

Bilo je lijepih golova u čemu su prednjačile Ljubić, Karlovčan i Mrđen, probudila se Alvir, Papac standardna, pivotmenka L. Šenvald bila je nezadrživa u iznuđivanju sedmeraca, bilo je lijepih asistencija Mrđen i T. Petike, kao i sigurnih obrana vratarke Borac. Priliku da zaigraju dobile su sve igračice, a svoje prve pogotke u drugoj ligi upisale su i Popović i Jandrašić.

UTAKMICA 14. KOLA 2. HRL SJEVER ZA ŽENE

PODRAVKA LINO – RK ĐURĐEVAC 45:21 (24:11)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana gimnzaije Frana Galovića. Gledatelja 100. Suci: Milan Musulin i Tomislav Paripović (oba Bjelovar). Nadzornik HRS-a: Ivica Golubić (Garešnica).

PODRAVKA LINO: Kosnica, Borac; Ljubić 8, Karlovčan 5, Popović 1, Franjkić 2, L. Šenvald 1, Hmelina 3, Horvat 2, Petika 6(2), Alvir 4, Jandrašić 2, Mikulčić 1, Mrđen 6 (1). TRENERICA: Snježana Petika.

RK ĐURĐEVAC: Škrinjar, Smesnik; D. Šandrovčan 2, Karlovčan, Čilić 6, Klasan 5, Balatinec 1, Kovač 3, Lenardić 2, Ferenčić 1, M. Šandrovčan 1, Radman 1. TRENERICA: Sanja Šandrovčan.

SEDMERCI: Podravka Lino 5(3), Đurđevac 0.

ISKLJUČENJA: Podravka Lino 6 minuta ( Ljubić, Hmelina, Mrđen ),Đurđevac 16 minuta (Klasan, Balatinec i Ferenčić 2×2, M. Šandrovčan i Radman po 2).