Podravka Lino // Najnovija službena fotografijaTRENERI SURADNICI: Piše Branko Krajačić

Podravka Lino ovaj vikend odigrala je, zbog vremenskih neprilika odgođenu, utakmicu posljednjeg 9. kola 2. HRL, ugostivši ekipu Ivanec iz istoimenog zagorskog središta. Pobijedila je Podravka Lino 47:22 (24:12). Bila je to jedna revijalna predstava koja je od samog početka krenula samo u jednom smjeru, pobjedi domaće ekipe, a ona je bila i više nego zaslužena.

Utakmica je bila taman za gledatelje, s puno postignutih pogodaka, lijepih poteza i nešto slabijim obranama. Skromna i malobrojna ekipa Ivanca, nije se mogla ozbiljnije suprotstaviti raspoloženim Linicama, iako je i u njihovim redovima nedostajalo nekoliko standardnih igračica. Sve u svemu, lijep oproštaj za posljednju utakmicu ove godine pred svojim gledateljstvom i kraj prvog dijela sezone u kojoj su Linice ostvarile sedam pobjeda i izgubile dvije utakmice, zauzevši 2. mjesto na tablici i zaostajući samo bod za liderom Zrinskim.

Očekivali smo pobjedu, a današnja je utakmica, zaista  imala revijalni karakter. Razlika u kvaliteti omogućila nam je slobodu u igri, a rezultat svega bio je visoka pobjeda i puno postignutih pogodaka. Bilo je lijepo vidjeti osmijeh na licima  i igru bez grča u kojoj su osim igračica zasigurno uživali i gledatelji.

PRVENSTVENA UTAKMICA 9. KOLA 2. HRL SJEVER

PODRAVKA LINO-IVANEC 47:22 (24:12)

KOPRIVNICA – SD Fran Galović. Gledatelja 50. Suci: Matija Cingesar (Varaždin) i Mario Mraz (Trnovec Bartolovečki). Nadzornik: Vladimir Kramar (Čakovec).

PODRAVKA LINO: Markanović (12), Krmpotić (11+1), V. Tvorić, Slivar 4, N. Tvorić  7(1), Mikolčić 4, Pejak 1, Pavlović 2(1), Božić 6(1), Polančec 1, Zagorščak 7, Šenvald 1, Karlovčan 3(1), Dušak 1(1), M. Oremović 9, Maljak 1. TRENER: Branko Krajačić.

IVANEC: Četrtek, Grđan, Sever 3, Biškup 1, Breški, Geček 1, Šlopar 10(2), Jug 3, Pozder 4, Kolarić. TRENER: Višnja Surjak.

SEDMERCI: Podravka Lino 6(5), Ivanec 3(2),

ISKLJUČENJA: Podravka Lino 4 minute (Zagorščak, Karlovčan), Ivanec 2 minute Pozder)