S utakmice // Foto RK odravkaU 5. kolu 2. HRL sjever za žena Podravka Lino pobijedila je Pitomači 40:34 (21:19) u utakmici koja je obilovala mnoštvom golova, a kojoj je Ines Kožarić iz Pitomače zabila čak 14(4), a kod Podravke Lino Tena Petika 9(1) golova.

TRENERI SURADNICI // Piše Snježana Petika

U 5.kolu 2.HRL sjever odigranom u petak bili smo bolji od gostujuće ekipe Pitomače, koju smo svladali rezultatom, 40:34. Nakon početne izjednačene igre polako smo preuzimali inicijativu i stvarali razliku od 5-6 golova, koju smo održavali do kraja utakmice, ne dozvolivši iskusnim igračicama bilo kakve nade u rezultatski preokret.

Bila je to napadački vrlo učinkovita utakmica, u kojoj smo uspjeli postići čak 40 golova, ali istina i primiti 34 gola. Međutim onome tko poznaje ekipu Pitomače, zna da to nije ništa čudno, jer ipak se radi o iskusnoj i kvalitetnoj ekipi koja je sastavljena od igračica koje su u nekim prošlim vremenima igrale rukomet na višem nivou od 2.lige.

Odličnu utakmicu odigrala je T. Petika, a slijedile su je Mrđen,Maljak i povratnica Papac, dok su na drugoj strani nerješiva enigma za nas bile Kožarić,Petković i Maras. Na golu solidna je bila Šafar, unatoč dosta visokom broju primljenih golova.

UTAKMICA 5. KOLA 2. HRL SJEVER

PODRAVKA LINO – PITOMAČA 40:34 (21:19)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana gimnazije Frana Galovića. Gledatelja: 100. Suci: Nikola Majcen i Matej Pavlović (oba Varaždin). Nadzornik HRS-a: Marijan Mraz (Trnovec Bartolovečki).

PODRAVKA LINO: Kosnica, Šafar, Borac; Ljubić 4, Šašako, Franjkić, L. Šenvald 1, Hmelina 3, Horvat 3, T. Petika 9, Alvir 2, Papac 5, Maljak 6, Mikulčić, Mrđen 7(5). TRENERICA : Snježana Petika.

PITOMAČA: Rajnović, Kožarić; Šimić Kaša, Pavlović, Kožarić 14(4), Štefanec 3, Brlas 3, D. Petković, T. Petković 6, Bedeković, Aurer, Magić, Pecolaj 1, Maras 4, Janeš. TRENER: Ivan Meter.

SEDMERCI: Podravka Lino 7(6), Pitomača 5(4).

ISKLJUČENJA: Podravka Lino 8 minuta (Ljubić i Horvat 2+2), Pitomača 8 minuta (T. Petković 2+2, Štefanec, Maras po 2).