Tena PetikaTRENERI SURADNICI // Izvještava Snježana Petika

U 17. kolu 2. HRL sjever na gostovanju u Belom Manastiru slavili smo pobjedu visokim rezultatom 33:41. U utakmici s velikim brojem pogodaka od kojih veliki dio primljenih golova ide na dušu mojih vratarki koje nisu bile koncentrirane na logiku branjenja i općenito na zakone fizike. Domaći trener ostao je dosljedan odigravanju flastera i u uzvratnoj utakmici na Teni Petiki, koju to ipak nije omelo da postigne veliki broj golova i asistencija i uz Leu Franušić, koja ju je u stopu pratila po efikasnosti i asistencijama, nemilice trpaju golove u domaću mrežu.

U napadu se dobro snašla Lena Ljubić koju sam bila prisiljena koristiti kao organizatoricu igre s obzirom na to da je Lucija Jandrašić još uvijek van terena. Horvat, Mikulić, Delić i Popović standardno dobre.

Lea FranušićUTAKMICA 17. KOLA 2. HRL SJEVER ZA ŽENE

BARANJA BM – PODRAVKA LINO 33:41 (15:22)

BELI MANASTIR – Nastavno – sportska dvorana. Gledatelja: 250. Suci: Tino Ateljević i Karlo Sever (obojica Osijek). Nadzornik: Dalibor Medved (Donji Miholjac).

BARANJA BM: Blagojević, Jovanović; Živaković 4, Ileković 2, Ljepojević, Nemet 4, Časar, Dolić 1, Vuković 10, D. Horvat 7, A. Horvat 5, Kreko. TRENER: Tomislav Rešicki.

PODRAVKA LINO: Borac, Vrabec; Ljubić 3, Popović 2, Sikavica 1, Brkić, Delić 3, Petričević, Franušić 13, Horvat 2, T. Petika 15(3), Kolar, Firšt, Mikulčić 2, Bogdan. TRENERICA: Snježana Petika.

SEDMERCI: Baranja BM 2(2), Podravka Lino 3(3).

ISKLJUČENJA: Baranja BM 4 minute (Nemet, Vuković), Podravka Lino 6 minuta (Ljubić, Franušić, T. Petika).