Ilustracija, arhivaTRENERI SURADNICI // Piše Snježana Petika

Proteklog vikenda odigrali smo 8. kolo 2. HRL sjever kao gosti u Osijeku protiv ŽRK Osijeka 2 i upisali dva nova boda. Utakmica je dobivena rezultatom 22:26, poluvrijeme 11:11.
Prvi dio utakmice protekao je u rezultatskoj izjednačenosti, međutim, kako je utakmica tekla prema kraju, polako je dolazila do izražaja naša sve bolja igra. Utakmicu su vrlo dobro odigrale T. Petika, Papac i Ljubić.

UTAKMICA 8. KOLA 2. HRL SJEVER ŽENE

ŽRK OSIJEK 2 – RK PODRAVKA LINO 22:26 (11:11)

OSIJEK – Sportska dvorana Zrinjevac. Sutkinje: Lea Kovač i Anamarija Ogrizović (obje Osijek). Nadzornik: Saša Brabec (Virovitica)

ŽRK OSIJEK: Stevanović, Nako; Guskić 6, Akmadžić 3, Šenk, Jeršek 4(1), Dupljak 1, Šijaković 8(1), Toth, Jurišić, Vukušić. TRENER: Branko Ivanuš.

RK PODRAVKA LINO: Kosnica, Šafar, Borac; Ljubić 4, Karlovčan 3, Šaško, Franjkić, L. Šenvald 2, Hmelina 1, Horvat 2, T. Petika 7(4), Alvir, Papac 4, Pavlović 1, Mikulčić, Mrđen 2. TRENERICA: Snježana Petika.

SEDMERCI: Osijek 5(2), Podravka Lino 5(4).

ISKLJUČENJA: Osijek 6 minuta (Šijaković 2×2, Akmadžić 2), Podravka Lino 12 minuta (Karlovčan i Pavlović 2×2, Petika i Mrđen po 2).