U unaprijed odigranom 9. kolu 1. HRL za žene Podravka Vegeta bila je uvjerljiva protiv ŽRK Zrinskog iz Čakovca i u Koprivnicu donijela još jednu visoku prvenstvenu pobjedu 19:34(8:19). Na vratima smo danas u prvom poluvremenu gledali mladu, ali samouvjerenu Magdalenu Ećimović koja se već u prvim minutama razbranila i opravdala minutažu, a isto je tako nastavila i Antonia Tucaković u sljedećih 30 minuta utakmice. Rezultat ni u jednom trenutku nije bio upitan, a častile su cure publiku s krasnim pogocima sa svih strana. Tu su se posebno u prvom dijelu istaknule Maria Holešova na lijevom krilu s pet pogodaka dok su je s po tri pogotka pratile Nikolina Zadravec i Selena Milošević. Dobro postavljena obrana, ali i zalaganje ostalih igračica u napadu i obrani osigurali su našim curama odmor s rezultatom(8:19). Ništa drugačije nije izgledalo ni drugih 30 minuta pa je trener Zlatko Saračević mogao rotirati postavu. U drugom je poluvremenu protivničku mrežu s pet virtuoznih pogodaka počastila Natalia Chigirinova, a s ukupno sedam postignutih pogodaka ona je i najbolja igračica utakmice. Rukometašice Podravka Vegete su zajedničkim snagama upisale i 4. prvenstvenu pobjedu s dvoznamenkastom gol razlikom (19:34), a već sutra nastavljaju pripreme za vrlo važnu utakmicu koja ih čeka u nedjelju i u kojoj će pokušati uhvatiti nove bodove u 2. kolu grupne faze EHF Lige prvakinja.