AKTUALNO
  1. Službene fotografije aktualnog sastava i stručnog stožera
  2. OSNOVNA ŠKOLA PODOLICE I RUKOMETNI KLUB PODRAVKA I FORMALNO ZAPOČELI PROVEDBU MASTERPLAN PROJEKTA EHF-A I HRS-A MINI RUKOMET U ŠKOLAMA
  3. U PRETPOSLJEDNJEM KOLU 2.HRL SJEVER LINICE BOLJE OD ZRINSKOG NA DOMAĆEM TERENU
  4. GABRIELA DOMOVIĆ PRIMILA POSEBNO PRIZNANJE ZA OSTVARENE VRHUNSKE SPORTSKE REZULTATE ZA REPREZENTACIJU HRVATSKE
  5. ODRŽANO IZVLAČENJE PAROVA POLUFINALA HRVATSKOG KUPA ZA ŽENE I MUŠKARCE
  6. POLOVIČAN USPJEH PODRAVKE U13 U 10. KOLU MEĐUŽUPANIJSKE LIGE

Konferencija za medije uoči 6. kola EHF Kupa

Predpregled

Rukometni klub Podravka s.d.d. poziva novinare na konferenciju za medije uoči domaće utakmice 6. kola EHF Kupa koja je na rasporedu 9. veljače u 17 sati. Podravka Vegeta u 6. kolu EHF Kupa na domaćem terenu dočekuje Kobenhavn Handball.

Konferencija će se održati u četvrtak, 6. veljače,  s početkom u 12 sati u klupskim prostorijama (Ulica dr. Željka Selingera 3a, SD Gimnazije ‘Fran Galović’ Koprivnica).

Govornici na konferenciji za medije:

1. Zlatko Saračević (trener RK Podravka Vegete)
  2. Magdalena Ećimović (igračica RK Podravka Vegete)
  3. Lamprini Tsakalou (igračica RK Podravka Vegete)

Unaprijed zahvaljujemo na vašem odazivu!

Detalji

Datum Vrijeme Full Time