srpanj 18, 2019

Kad je u 4. razredu osnovne škole u svom rodnom Stonu krenula trenirati rukomet nije ni sanjala da bi je jednog dana mogao trenirati Zlatko Saračević kao ni predosjetiti kakvi je sve izazovi čekaju na njezinom rukometnom putu. Lea Franušić je u Koprivnicu stigla s 14 godina, a ovo će joj biti i treća sezona…

srpanj 17, 2019

Dugogodišnja uspješna direktorica Kluba Božica Palčić, nakon isteka mandata kreće u nove poslovne izazove Vlatka Mihoci naslijedit će Božicu Palčić, dugogodišnju uspješnu direktoricu RK Podravka s.d.d., odlučeno je jednoglasno na sjednici Nadzornog odbora RK Podravka s.d.d. održanoj 15. srpnja 2019. godine. Božica Palčić, koja istekom drugog mandata u RK Podravka kreće u nove poslovne izazove,…

srpanj 15, 2019

Na Europskom prvenstvu za juniorke koje se trenutačno odigrava u Mađarskoj, Hrvatska je upisala i treći poraz. U posljednjoj utakmici skupine B, bolja od naše reprezentacije bila je Nizozemska s 30:23 (19:11). U nastavku natjecanja, naše će predstavnice pokušati izboriti što bolji plasman od devetog do šesnaestog mjesta. Vrijedi ponoviti i da su od Podravkinih…

41652925 1868145596594925 4682319972540612608 n
srpanj 12, 2019

Ljetni odmor rukometašica Podravka Vegete bliži se kraju, a za deset dana počet će pripreme za novu sezonu 2019./2020. Podsjetimo prošla je sezona također startala pripremama u srpnju, otprilike u isto vrijeme. Bio je to ujedno i početak jedne uspješne rukometne priče s kojom su cijelu sezonu disali koprivnički navijači puneći domaću dvoranu na europskim,…

srpanj 11, 2019

Nova sezona već pomalo kuca na vrata, a već je dobro poznato da će odabranice Zlatka Saračevića u europske izazove krenuti izravno iz grupne faze izuzetno teške skupine A Lige prvakinja. Potpisom Tjaše Stanko definiran je sastav koji će glavni trener Zlatko Saračević predvoditi u novim izazovima, a promjena ima i u sastavu stručnog stožera…

srpanj 10, 2019

Dolaskom Tjaše Stanko u Koprivnicu, mlade slovenske reprezentativke sa stalnom adresom u Mariboru zaokružen je popis igračica koje će u novoj sezoni braniti boje Podravka Vegete u domaćem prvenstvu, ali i u najelitnijem europskom natjecanju na svijetu Ligi prvakinja u kojoj će se natjecati u grupi A s mađarskim Ferencvarošem, francuskim Metzom i norveškim Vipersom. …

srpanj 9, 2019

Nadzorni odbor RK Podravka s.d.d. je u ponedjeljak 8.srpnja, 2019. održao redovnu sjednicu u službenim prostorijama RK Podravke. Članovi Nadzornog odbora na čelu s predsjednicom Ljiljanom Šapinom su utvrdili financijske izvještaje sportskog dioničkog društva za 2018. godinu zajedno s izvješćem ovlaštenog revizora tvrtke RSM CROATIA d.o.o. Sjednici su uz članove NO prisustvovale i direktorica Božica…

srpanj 5, 2019

🎉🎊Naš dragi trener Zlatko Saračević danas slavi rođendan. Svojom osobnošću, upornošću i strpljivošću odlično je zaključio svoju prvu trenersku sezonu u ženskom rukometu i to sa zlatom u Kupu i Prvenstvu te 16 utakmica Europe uz sjajan rezultat u EHF Kupu. Želimo mu da se niz njegovih trenerskih uspjeha nastavi baš kao što je to…

srpanj 1, 2019

Poznati su okvirni termini odigravanja utakmica grupne faze DELO Lige prvakinja. Podsjetimo, prošlog je tjedna u Beču održan ždrijeb na kojem je Podravka Vegeta svrstana u grupu A s dva nedavna sudionika Final Foura Metzom i Vipersom te mađarskim doprvakom FTC Rail Cargom ili jednostavnije Ferencvarošom. Utakmice grupne faze kreću početkom listopadu dok će se…

srpanj 18, 2019

Dva tjedna uoči početka Europskog prvenstva kojemu je domaćin Slovenija od  01. do 11. kolovoza hrvatska ženska kadetska reprezentacija ima novo okupljanje. Iako je izbornica Adrijana Prosenjak malo suzila popis na njemu su i dalje dvije Podravkine igračice koje su već standardne u pozivima Hannah Vuljak i Josipa Josipović.  Nakon prvog dijela priprema koji je…

lipanj 24, 2019

Foto/Mihalec Golmanica Podravke 3 Nika Galinec je svojim sportskim rezultatima i ostvarenim uspjehom osim sa svojom sportskom ekipom nagrađena i u svojoj općini Koprivnički Ivanec. Na svečanom obilježavanju Dana općine zasluženo joj je uručena Povelja za sportski uspjeh zbog čega smo na Niku iznimno ponosni. Ne samo da je sa svojom ekipom dvije godine zaredom…

lipanj 18, 2019

Djevojčice Podravke 4 su zajedničkim druženjem u prostorima kluba završile još jednu uspješnu sezonu. Pridružila im se i direktorica Božica Palčić pa su se uz pizzu i grickalice te sokove prisjetile natjecanja i prijateljskih utakmica kojih je ove sezone bilo 51. Nastupile su u dvije lige, HRLD 2006. i mlađe, u kojoj su odigrale devet…

lipanj 14, 2019

Jučerašnjim  zajedničkim druženjem uz pizzu, kolače i sokove i službeno je završena sezona za Podravku 2 Lino. Zahvaljujem direktorici Palčić na posjeti i prigodnim završnim riječima. Sezona je za nas bila duga i naporna. Iako nismo bili prvaci 2. lige, niti smo osvojili medalju na Državnom prvenstvu, svi koji prate ovu generaciju znaju da smo…

lipanj 7, 2019

Ovogodišnje osvajačice zlata na Prvenstvu Hrvatske u Poreču, naše mlade nade i igračice Podravke 3 danas su se zajedno s trenericom Đurđicom Zečević okupile na zajedničkom malom domjenku kojim se zaključuje još jedna odlična sezona ove generacije. Prepuna prostorija radosti i mladosti i slika koju je bilo lijepo i trajno zabilježiti. Trenerica se emotivno i…

svibanj 27, 2019

Djevojčice Podravke 4 su ovog vikenda odigrale dvije utakmice Lige za prvaka MŽRL za djevojčice ”A” godišta 2006. /2007. u SD OŠ Ljudevita Modeca u Križevcima. Protivnice su im bile ŽRK Zelina iz Zeline i ŽRK Koka iz Varaždina. Koprivničanke su ostvarile polovičan uspjeh. U prvoj utakmici protiv ŽRK Zeline, Podravkine djevojčice su djelovale kao…

svibanj 23, 2019

Ponovnim osvajanjem naslova prvakinja Hrvatske za našu ekipu završila je vrlo uspješna natjecateljska godina. Sama Završnica PH, gdje smo među 20 ekipa, mogu slobodno reći, superiorno, bez poraza osvojili prvo mjesto bila je šlag na tortu koju smo „pekli“ tijekom cijele godine. Od jeseni prošle godine odigrali smo 54 utakmice, pobijedili u njih 48, uz…

svibanj 16, 2019

Naše mlađe kadetkinje 2004/2005. obranile su naslov prvakinja Hrvatske na Završnici u Poreču. Uz maksimalan učinak i sve pobjede na prvenstvu, nijedna im ekipa nije uspjela uzeti san koji sanjaju od osvajanja prošlogodišnjeg naslova. Ovo je ujedno i velik uspjeh za pojedinke pa su se tako u najboljoj sedmorki našle Lana Strugar(desno krilo) i Nika…

svibanj 14, 2019

I drugi dan Završnice Prvenstva Hrvatske za mlađe kadetkinje 2004/2005. godišta mlade Podravkašice dominirale su u utakmicama sa Zametom i Brodom.  U jutarnjim satima odigrana je utakmica protiv Zameta gdje su Podravkine kadetkinje uvjerljivo bile već na poluvremenu s visokih 16:4 i mirno privele utakmicu kraju. Uz puno lijepih akcija, brzih kontri i polukontri, prikazale…

lipanj 19, 2019

Tužna vijest stigla je i do RK Podravka. Preminuo je dugogodišnji vratar Rukometnog kluba Koprivnica Zvonimir Cmarko. U ime svih zaposlenika RK Podravke, igračica i stožera želimo izraziti sućut obitelji, suigračima i prijateljima Zvonimira Cmarka. Počivao u miru. (Foto: Podravski list)

lipanj 19, 2019

Veteranke Podravke su proteklog vikenda nastupile na 3. po redu veteranskom turniru ”Bjelovarski cepelin”, a u organizaciji VRK Bjelovar i osvojile četvrto mjesto. U dvorani “Europskih prvaka” igralo je 16 ekipa (9 muških i 7 ženskih), a Podravka je u grupnoj fazi  snage odmjerila s ekipom Arene iz Pule, Bjelovara te ekipom Radnika iz Križevaca. …

travanj 29, 2019

Naši vjerni navijači Kronikusi danas su se na svojoj službenoj stranici baš uz ovu fotografiju iz monografije povodom 45 godina kluba prisjetili sjajne atmosfere u staroj dvorani Srednje škole Koprivnica gdje je naš klub slavio brojne naslove pa i onaj europski 1996. Bila je to posebna toplina i atmosfera koje se i danas prisjećaju mnoge…

travanj 17, 2019

U Kopenhagenu je održan ždrijeb za kvalifikacijske skupine za Europsko prvenstvo 2020 za žene koje se održava od 04. do 20. prosinca u Danskoj i Norveškoj. Hrvatska je na ždrijebu bila u drugom potu i za suparnice dobila Francusku, Island i Tursku. Ukupno je sedam kvalifikacijskih skupina i po dvije najbolje reprezentacije iz svake skupine izboriti će nastup na Europskom prvenstvu, dok su se Danska i Norveška izravno kvalificirale kao domaćini. Hrvatska je do sada deset…

veljača 22, 2019

Hrvatski prvak GNK Dinamo Zagreb je u jučerašnjoj uzvratnoj utakmici na prepunom Maksimiru pobijedio Viktoriju Plzen 3:0 i osigurao prolazak u osminu finala UEFA Champions League. Veliki je to uspjeh za hrvatski sport povodom kojeg RK Podravka upućuje čestitke na ostvarenom rezultatu i želi svu sreću u daljnjem natjecanju. Danas su kuglice na održanom ždrijebu…

siječanj 21, 2019

Podravkine su veteranke na tradicionalnom rukometnom druženju u Varaždinu u subotu imale razloga za slavlje jer su osvojile Turnir grada Varaždina 2019 u organizaciji veterana Varteksa. Uz to je nagradu za najbolju vratarku odnijela veteranka Podravke Špela Skrt Keser dok je Kokina Snježana Horvat proglašena najboljom igračicom turnira. Na turniru je sudjelovalo osam ekipa, 5 muških…

Facebook bozic 1600x1200
prosinac 24, 2018

Svim našim vjernim navijačima, pratiteljima, ljubiteljima sporta, partnerima, prijateljima kluba kao i igračicama, njihovim obiteljima te spozorima, na čijoj smo podršci iznimno zahvalni, želimo ugodne blagdane uz puno radosti i smijeha. Neka vam dom obasja zajedništvo, ljubav, prijateljstvo, odricanje i humanost. Od srca Vaš RK Podravka s.d.d.   

IMG 7211 1600x1200
prosinac 23, 2018

U organizaciji Rukometnog saveza Koprivničko-križevačke županije danas je u Sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović održan višesatni trening uz testiranja perspektivnih igračica regije rođenih 2004. i 2006. godine. Takva okupljanja jednom mjesečno predviđena su kalendarom Hrvatskog rukometnog saveza, a o ciljevima nam je više rekla regionalna suradnica HRS-a Đurđica Zečević. – Okupljamo se jednom mjesečno, a…

48053480 1172349959581047 7426346991380070400 n
prosinac 8, 2018

Dragoj direktorici RK Podravke s.d.d. Božici Palčić iskreno i od srca želimo čestitati rođendan i neka je prate sreća, ljubav i zdravlje. Kroz život neka i dalje korača odvažno i hrabro, a svoj osmijeh neka ne skida s lica.   

NADOLAZEĆE UTAKMICE

listopad 2018
P U S Č P S N
« ruj.   stu. »
1234567
891011121314
151718192021
22232526
293031  

Tablica lige

View all
N.EkipaTWDLPts
1Podravka Vegeta24230146
2Lokomotiva Zagreb24230146
3Koka24152732
4Bjelovar24152732
5Sesvete Agroproteinka24150930
6Zrinski241211125
7Dalmatinka241101322
8Split 201024901518
9Umag24811517
10Osijek24621614
11Murvica24701714
12Trešnjevka24601812
13Zamet2420224
W_EHF_CUP_logo

Nova himna kluba

Pogodak za kvalifikacije

ehfTV_banner_300x85px

SPONZORI