Vrtić kod nasDanas, u četvrtak, naš klub posjetili su dragi mali gosti iz dječjeg vrtića. Tete Vesna i Gorana dovele su djecu skupine Cvrčak iz objekta Loptica Dječjeg vrtića Tratinčica na malo druženje s djevojkama i vodstvom naše prve ekipe i kluba.

Vrtić kod nasNajprije je održan trening, vježbanje u dvoraniuz mnogo truda s obje strane: rukometašice su nastojale što više naučiti svoje male goste, a dječica su se trudila da obave zadaću što bolje.

Vrtić kod nasDruženje je završilo u VIP prostoriji kluba, gdje su razmijenjeni i darovi. Klub je dobio od djece šeširiće koje su male ručice same izradile, a rukometašice su darovale loptu s potpisima i s grickalicama za bolje raspoloženje.

Ovo mnoštvo fotografija snimila je Ljerka Vresk.