Budućnost - Krim Mercator // Foto Ivo Čičin-MašanskerBudućnost je u 2. kolu 9. memorijalnog turnira Josip Samaražija Bepo pobijedila Krim Mercator 32:24 (15:13) i tako s dvije pobjede iz dvije utakmice praktički osigurala naziv pobjednika turnira. U dobrom dijelu utakmica ekipe su bile ravnopravne.

Pred kraj 1. poluvremena Krim Mercator došao je u vodstvo od tri gola razlike (9:12), ali je Budućnost s lakoćom u 2-3 minute napravila 6-0 i povela s 15:12, da bi poluvrijeme završilo 15:13.

U nastavku je Budućnost bila učinkovitija, a Krim je protpuno podbacio u obrani i tu je bio ključ sigurne pobjede.

U 16,30 sati Budućnost igra s Iuventom, a u 18,30 igraju Krim Mercator i Podravka vegeta.

Budućnost - Krim Mercator // Foto Ivo Čičin-Mašansker

UTAKMICA 2. KOLA 9. MEMORIJALA JOSIPA SAMARŽIJE BEPA

BUDUĆNOST – KRIM MERCATOR 32:24 (15:13)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana gimnazije Frana Galovića. Gledatelja 60. Suci: Dražen Gladović i Goran Volenik (oba Hrvatska).

BUDUĆNOST: Rajčić (-), Žderić (19+0); Petrović 5(1), Neagu 4, Dalby 2, K. Bulatović 3(1), N. Bulatović, Ramusović 4, Cvijić 1, Mehmedović 2, Despotović, Pavičević 5, Byzdra 1, Knežević 5(1). TRENER: Dragan Adžić.

KRIM MERCATOR: Stefanišin (-), Marinček (7+1); Jurič, Luković 2, Čečkova, Zrimšek, Pavlova 1, Hrnčić 2, Bajramoska 6, Beganović 1, Bak, Lambevska 1, Koren 6(1), Janković, Gregorc 2, Barič 3, Urbančić. TRENERICA: Marta Bon.

SEDMERCI: Budućnost 5(3), Krim Mercator 2(1).

ISKLJUČENJA: Budućnost 6 minuta (Cvijić 2+2, Knežević 2), Krim Mercator 6 minuta (Hrnčić, Beganović, Gregorc).

IGRAČICA UTAKMICE: Marta Žderić (Budućnost).