Blagdanski ugođaj stigao je u prostorije Rukometnog kluba Podravka, a ovogodišnje tradicionalno kićenje bora organizirali smo kao malo druženje u lijepoj atmosferi i ugođaju uoči putovanja u Poljsku. Prekrasne djevojke zamijenile su svoje trenirke i sportsku opremu svečanim izdanjima, čarobnim božićnim vestama i dodacima za kosu te su zajedno sa stožerom okitile prekrasni srebrni bor koji će krasiti prostorije kluba u blagdanskom ozračju koje već pomalo udišemo u našem prekrasnom malom gradu, Koprivnici. Ovaj ugođaj ne bi bio potpun bez našeg glavnog sponzora Podravke, a ovoga je puta Kviki bio zvijezda koja je zasjala u obliku slatkih blagdanskih paketića ispod našeg bora. Veseli i to da je oživljena uspomena uz recepturu tradicionalnog Podravka piva koje smo u obliku poklončića namijenili našim najmilijima. Ponovno Zahvaljujemo se našem glavnom sponzoru Podravki što su i ovoga puta bili dio naše radosne priče te obitelji Jerkić koja je zaslužna što ovaj srebrni bor iz njihovog rasadnika krasi naše prostorije, a njihove borove ćete sredinom prosinca moći pronaći na Bjelovarskoj cesti 57 u Koprivnici.

Foto: Ivan Brkić