Koliko nas ima: 101 rukometašica Podravke // Foto Ivo Čičin-MašasnskerU Varaždinu se danas, u srijedu, igraju utakmice 2. kola C grupe Europskog prvenstva, u 18 sati Nizozemska – Švedska, u 20,15 Hrvatska – Njemačka (HTV4).

S nizozemskom reprezentacijom došle su i juniorke, koje će do petka odigrati tri prijateljske utakmice s hrvatskim klubovima.

Danas, u srijedu, s početkom u 16,30 sati juniorke Nizozemske igrat će s ostatkom Podravka – Koprivničanke će nastupiti bez reprezentativki uz popunu iz Podravke Lino.

Utakmicu sude Silvio Mucko i Matko Murić.

Utakmicama u Varaždinu prisustvovat će i djevojčice koje nastupaju u mlađim uzrastima pod vodstvom Đurđice Zečević i Gorana Rihtarića. Organizacija je vlastita i ulaznice su o vlastitom trošku.

U četvrtak u 19,30 sastaju se Zrinski i juniorke Nizozemke, a u petak u 14 sati mlade Nizozemke igraju s Kokom.

ČETVRTAK: KUP REGIJE SJEVER // Podravka Lino – Bjelovar

Podravka Lino nastavlja natjecanje u kupu u Regiji sjever. U četvrtak, 11. prosinca, u koprivničkoj gimnazijskoj sportskoj dvorani sastaju se Podravka Lino i prvoligaška ekipa Bjelovara.

Utakmica počinje u 18,30 sati, a sude suci iz Koprivnice Dalibor Blesić i Marko Presek.

Nadzornik HRS-a je Ljerko Ožegović iz Bjelovara.

SUBOTA, 2. LIGA SJEVER // Podravka Lino – Ivanec

U zadnjem, 11-om, ovogodišnjem kolu 2. HRL sjever Podravka Lino igra u Koprivnici s ekipom SŽRK Ivanec.

Utakmica se igra u subotu 13. prosinca 2014. godine u gimnazijskoj sportskoj dvorani s početkom u 16 sati.

Sude zagrebačke sutkinje Sanja Hanić i Jelena Vujić. Nadzornik HRS-a je Davor Mlečka iz Sv. Ivana Zeline.

NEDJELJA // Mlađe kadetkinje u Ivancu

SŽRK Ivanec domaćin je 3. kruga 1. HMKRL (1. hrvatske mlađe kadetske rukometne lige). Krug će se odigrati u nedjelju 14. prosinca u Sportskoj dvorani Srednje škole u Ivancu.

Raspored utakmica

10,00 Podravka 2 – Zelina

10,50 Podravka 1 – Ivanec

11,40 Zelina – Podravka 1

12,30 Ivanec – Podravka 2

13,20 Zelina – Ivanec

PETAK, 12. PROSINCA: KOPRIVNICA – GRAD SPORTA

Povijesno društvo Koprivnica poziva vas 12. prosinca 2014. u 18 sati u koprivničku Gradsku vijećnicu na predavanje KOPRIVNICA – GRAD SPORTA.

Predavači će biti:

• Dr. sc. ZRINKO ČUSTONJA: Hrvatski sokol – njegovo značenje za tjelesnu kulturu, sport i politiku

• član suradnik HAZU DRAGUTIN FELETAR: Sport u Podravini

• inž. elektrotehnike BRANKO PLEŠE: Sportaš i znanstvenik: Počasni građanin Koprivnice prof. dr. Žarko Dolinar te Nogometni klub Slaven

• novinar IVAN ČIČIN – MAŠANSKER: Ženski i muški rukomet u Koprivnici.

Na slici: Sve Podravkine ekipe, 101 rukometašica