Hrvatska ženska seniorska reprezentacija danas igra uzvratni susret doigravanja za Svjetsko prvenstvo protiv Slovačke. Pobjeda od dva razlike 25:23 u Slovačkoj u prvoj utakmici ima svoje značenje no djevojke i danas moraju odigrati maksimalno i pokušati doći do željenog cilja. Jedan dio puta već su prošle i upisale pozitivan rezultat. Utakmica će se igrati u dvorani ,,Vijuš“, koja je rasprodana do gotovo zadnjeg mjesta. To posljednje poluvrijeme i posljednji ispit sa Slovakinjama reprezentativke moraju proći kako bi utabale put do još jednog velikog natjecanja, Svjetskog prvenstva, koje će se krajem godine igrati u Danskoj, Norveškoj i Švedskoj. Sigurno je da one to mogu, a prednost će zasigurno biti i domaći teren i navijači.

Utakmica je na rasporedu danas u 18.00 sati, a prijenos je na 2. programu HRT-a. Navijamo za vas.