Za vikend je odigran 4. krug natjecanja Rukometne lige regija sjever- mini rukomet u Virovitici za djevojčice rođene ‘12./‘13. godište.
Naše djevojčice koje su nastupile u sastavu ekipe Podravka 1 ostvarile su dvije pobjede.
U prvom susretu Podravka 1 – ŽRK 1234 Virovitica 2 naše su djevojčice pobijedile rezultatom 15:5.
U utakmici je za najkorisniju igračicu iz Podravke 1 proglašena Tara Maksimović.
U drugoj utakmici Podravka 1 pokazala je bolju pripremljenost i uspješno savladala ekipu ŽRK 1234 Virovitica 1 rezultatom 19:12. Za najkorisniju igračicu iz redova Podravke 1 izabrana je Iva Kljaić.
U susretima ekipe Podravka 2 rezultat je u obje utakmice protiv ekipa ŽRK 1234 Virovitica 1 i ŽRK 1234 Virovitica 2 otišao u korist domaćih djevojčica. Za najkorisnije igračice iz redova Podravke 2 izabrane su Magdalena Rašić i Lana Kovačić. Važno je istaknuti da su sve djevojčice imale priliku zaigrati te iz utakmice u utakmicu prikazuju sve kvalitetniju igru. Slijedi odmor za djevojčice, a s natjecateljskim utakmicama nastavljaju krajem siječnja 2023. godine kad slijedi gostovanje u Đurđevcu. Čestitke trenerici Mariji Mišković, djevojčicama i nagrađenim pojedinkama.