U 2. kolu 1.HRL za žene rukometašice Podravka Vegete ugostile su ŽRK Bjelovar i s lakoćom ih svladale rezultatom(37:20). Već u prvim minutama pokazale su Saračevićeve odabranice ozbiljnost na terenu pa su u 12. minuti napravile rezultatski odmak od +5. Letjele su naše cure i zahvaljujući razigranim krilima Korini Karlovčan i Ani Turk koje su u prvom poluvremenu postigle svaka po četiri pogotka. Bjelovarčanke su tražile put do vratiju Podravka Vegete no uz odličnu obranu i staložene vratarke Tucaković i Risović nije bilo prostora za rezultatski priključak. Rukometašice Podravka Vegete su na poluvrijeme otišle sa sigurnih(23:9). Ništa drugačiji scenarij nismo gledali ni u drugom poluvremenu kada smo ponovno imali priliku vidjeti sjajne pogotke s krila Marie Holešove, ali i uigravanje akcija koje je na kraju za posljedicu imalo i nekoliko tehničkih pogrešaka koje nisu previše ionako visokoj pobjedi.  Bez obzira na to može se reći da su naše cure dominirale terenom i diktirale tempo utakmice do kraja te u konačnici upisale svoju drugu prvenstvenu pobjedu. Bravo za cure i cijeli stožer.