Posjetili su nas učenici koji trenutno borave u Koprivnici u sklopu Erasmus projekta. Tridesetak učenika dolazi iz raznih zemalja i to Španjolske, Italije, Turske, Poljske i Portugala.
Jedna u nizu aktivnosti koje im je pripremila Gimnazija “Fran Galović” Koprivnica bila je i posjeta našem klubu, a imali smo priliku ispričati im ponešto o našoj povijesti, najvećim rezultatima, uspjesima, projektima i našoj Školi rukometa. S obzirom da ih je kroz aktivnosti vodila profesorica Marina Tomac-Rojčević koja inače koordinira rukometni projekt “Vrtko” iskoristili smo priliku kako bismo im predstavili i taj projekt kratkim videom. Nakon toga organizirali smo mali kviz kako bismo vidjeli što su zapamtili, a učenici su pokazali zavidno znanje i pamćenje i uzeli sve nagradice koje smo im pripremili. Prezentaciju o tome kako uskladiti profesionalni sport i školu održala im je učenica škole i naša igračica prve ekipe Katja Vuković s kojom su se i fotografirali. Hvala Gimnaziji “Fran Galović” na posjeti i odličnoj suradnji. #erasmus #handball #sport #education