Djevojčice RK Podravka U14 koje se natječu u 1.HRL U-14 su u petak gostovale u Petrinji gdje su odigrale zaostalu  utakmicu 12. kola 1.HRL U14 s Osijekom te utakmicu 7. kola 1.HRL U-14 sa Slavonskim Brodom. Upisale su pritom pobjede i protiv Osijeka 37:12 i protiv ŽRK Broda 32:8.

Bio je to dobar početak radnog vikenda za naše mlade igračice koji su dvjema pobjedama otvorile u Petrinji nakon čega slijedi posljednje, redovno kolo u nedjelju u Varaždinu koje odlučuje o plasmanu.

U obje odigrane utakmice zabilježene su visoke pobijede nad ekipama Osijeka i Broda, pokazavši nadmoć u svim elementima rukometne igre. Kretanje rezultata omogućilo je učešće u igri svih igračica, koje su, sve do jedne , opravdale trenerovo povjerenje. Najkorisnijim igračicama proglašene su Vanessa Lengelić i Laura Liščak – rekla je trenerica Đurđica Zečević.

Rezultati:
Podravka – ŽRK Osijek 37:12
Podravka – ŽRK Brod 32:8

Podravka – U 14 (7. i 12. kolo): (golovi zbrojeni) : Jakupanec 1, Horvat 7, Banfić 1, Rukavina 1, Ivančan 1, Jelović, Ferčec 3, Gregurić 5, Hajdinjak 6, Galinec (G), Lengelić 15, Milivojević 3, Napan 8, Radiček 2, Šajković, Liščak 5, Markota 1,Adžaga 8, Marijanović(G)