Uspješan vikend je iza rukometašica ekipe Podravka Lino. Nakon subotnje pobjede u Pitomači  u nedjelju su igračice godišta 2004. i ml. igrale u Lipiku u sklopu 6.kruga 1.HMKRL i ostvarile dvije vrlo uvjerljive pobjede.

Trenerica Đurđica Zečević:

O samim utakmicama nema su puno za reći. Superiorni u svakom pogledu nad igračicama Lipika i Daruvara,  demonstrirali smo brz i tehnički dopadljiv rukomet, kakav želim da prikazujemo i u nadolazećim utakmicama. Slabija kvaliteta protivnica omogućila je uvođenje u igru svih igračica, a ujedno i odmor nekih koje su nastupile dan prije u Pitomači.

 

Rezultat:
Podravka –ŽRK Daruvar   29:8
Podravka – ŽRK Lipik   25:4

Idući vikend rezerviran je za domaći teren. Podravka Lino u 14.kolu 2.HRL protiv Đurđevca, a mlađe kadetkinje protiv ŽRK Brod (Slavonski Brod) i Multinorm (Cerna). u 7. kolu 1.HMKRL.