47178353 2081413538590246 8913194218906714112 n copy

Danas je na rasporedu zadnja utakmica skupine C EHF Eura 2018 u kojoj će hrvatske reprezentativke odmjeriti snage s jakim Nizozemkama. Odabranice Nenada Šoštarića su Europsko prvenstvo otvorile porazom protiv Španjolki gdje su u prvom poluvremenu postigle samo pet pogodaka. U drugom poluvremenu gledali smo nešto bolju Hrvatsku, ali nedovoljno za sustizanje velike prednosti Španjolki pa je konačan rezultat bio 25:18, poluvrijeme (15:5). Nakon jednog dana odmora uslijedila je utakmica protiv Mađarske preko koje su hrvatske reprezentativke pokušale otvoriti vrata drugom krugu no u tome, unatoč velikoj borbi nisu uspjele. Uhvatile su ritam i dobro postavljenom obranom 5-1 radile Mađaricama probleme, ali to jednostavno nije bilo dovoljno te su uz promašene zicere, sedmerce i nakupljene tehničke pogreške poražene rezultatom 24:18, poluvrijeme (13:9).

Danas je u 18 sati u Montbéliardu pred Šoštarićevim odabranicama i treći ispit, ovoga puta protiv Nizozemki, a utakmica počinje u 18 sati. Možete je pratiti na Planet Sport 1, https://www.ehftv.com/int/, https://www.jokerlivestream.com/joker-handball-live-streaming.html?fbclid=IwAR273CELg_HyBZjO2sZ34-i-UBpLq7o-AhBlWySpR6-JQ-vxIwa0c5x7pNA