Ivana Kapitanović i Miranda Tatari s priznanjima

U organizaciji Zajednice sportskih udruga grada Koprivnice na bazenima Cerine u ponedjeljak su proglašeni najbolji sportaši 2010. u osam kategorija, a Stipi Relji pripala je nagrada za razvoj sporta.

Nagrade su predavali gradonačelnik Koprivnice Zvonimir Mršić i predsjednica spomenute udruge Jasmina Stričević.

RK Podravki pripale su dvije nagrade: Podravka Vegeta najuspješnija je ženska sportska ekipa u 2010. godini, nagradu je primila kapetanica Miranda Tatari, a golmanica, kadetkinja Ivana Kapitanović, najuspješnija je perspektivna sportašica.

Godišnju nagradu za razvoj sporta dobio je svestrani sportski djelatnik, aktivan i danas, Stipe Relja, koji je u jednom mandatu svojedobno bio i u Upravnom odboru RK Podravke.

Ostale nagrade
Kategorija sportašica s invaliditetom Bernarda Ritoša iz Sportske udruge tjelesnih invalida Koprivnica.
Kategorija sportska ekipa osoba s invaliditetom klub Latica.
Kategorija perspektivni sportaš Jurica Srbiš Šahovski sportski klub Podravka.
Kategorija sportaš Ivan Lončarić Hrvački športski klub Podravka.
Kategorija sportašica Željka Orehovec Sportski kuglački klub Podravka, a nominirana je bila i naša igračica Miranda Tatari.
Kategorija muška sportska ekipa, prva momčad Nogometnog kluba Slaven Belupo.

Godišnja nagrada za razvoj sporta pripala je Stipi ReljiJasmina Stričević, Ivana Kapitanović i Zvonimir Mršić
Jasmina Stričević, Miranda Tatari i Zvonimir MršićPoziranje za skupnu fotografiju