Nakon inicijative koju su ženski rukometni klubovi, točnije njih 41 od 47, uputili prema HRS-u s ciljem poništenja Odluke o privremenom prekidu natjecanja, stigao je i službeni odgovor iz Hrvatskog rukometnog saveza. Tim se odgovorom klubovi potpisnici pozivaju na sastanak koji će se održati u prostorijama HRS-a, 21. travnja u srijedu s početkom u 11:00 sati.

Na sastanku će sudjelovati

  • predstavnici 11 klubova 1. HRL /Ž, potpisnici dopisa klubova prema HRS-u,
  • Tomislav Grahovac – predsjednik HRS-a,
  • Damir Poljak – tajnik HRS-a,
  • Romeo Vrečko – Predsjednik Nadzornog odbora HRS-a i član epidemiološke komisije HRS-a,
  • Gđa. Tamara Poljičanin – predsjednica epidemiološke komisije HRS-a,
  • Ante Ančić – Povjerenik za natjecanja HRS-a,
  • Boris Milošević – Predsjednik UHRS-a,
  • Matija Gubica – član UO UHRS-a,

Na sastanku će se razgovarati o odlukama UO HRS-a sa posljednje sjednice od 08.04.2021., te o dopisu sa zahtjevima koji su ženski klubovi uputili prema HRS-u. Na sastanak je pozvan ograničeni broj sudionika, radi udovoljenja epidemiološkim mjerama, te su pozvani samo predstavnici klubova 1. HRL / Ž. Klubovi su zamoljeni da na sastanku sudjeluju samo s jednim (1) predstavnikom/com, kako bi se zadovoljile epidemiološke mjere.

Očekuje se kako će se tek nakon navedenog sastanka znati detaljnije informacije vezane uz moguć nastavak natjecanja.