Ivanić - Podravka Vegeta // Foto Ljerka VreskKao što se i objektivno očekivalo Ivanić nije bio suparnik od kojeg treba strahovati. To je i pokazao konačni rezultat večerašnjeg gostovanja Podravke Vegete u Ivanić-Gradu: 18:34 (10:13. Visoka realizacija Ane Turk s devet postignutih golova, a blizu su bile Dežić i Karlovčan svaka s po 7 golova.

Kod Podravke Vegete nedostajale su Popović, Franušić i T. Petika, koje su otputovale s drugom ekipom, Podravka 2 Lino, na prvenstvenu utakmicu 2. HRL sjever u Đakovo, pobjeda Đakova 32:30 (15:15).

Ivanić - Podravka Vegeta // Foto Ljerka VreskPočetna sedmorka Podravke Vegete bila je: Jukić na golu, Debelić na pivotu, Turk i Karlovčan na krilima, a Dežić, Mrđen i Vidak na vanjskim pucačicama. Ivanić se, usprkos tehničkim greškama, dobro držao na početku, u16. minuti bilo je samo 7:8 za Podravku Vegetu, uz osam promašaja gošći i po tri obrane golmanica na obje strane.

Kraj prvog poluvremena bilježio je neveliku razliku za Koprivničanke, 10:13, uz povećani broj promašaja (gošće 13, domaće 14, od toga Vidak 5, Ihnjeva i Debelić po 2). Jukić je imala 5/15, domaća P. Hren 6/19.

Ivanić - Podravka Vegeta // Foto Ljerka VreskNakon 14 minuta 2. poluvremena Podravka Vegeta vodila je 14:21, raspucale su se Turk (do tada učinak 9/10, ili, preciznije, 5 golova u drugom dijelu utakmice), Karlovčan (do tada 4/6) i Dežić (do tada 4/8).

Podravka Vegeta nakon toga pokazala je bolju fizičku pripremljenost i zatrpala mrežu Ivanića golovima. Bitno je popravljena igračka statistika bez obzira na 23 promašaja. Na kraju pobjeda gošći 18:34 (10:13).

U 16. kolu Podravka Vegeta u Koprivnici dočekuje Trešnjevku.