U Bepovoj dvorani u nedjelju, 10. svibnja, održan je Olimpijski festival dječjih vrtića, a koji je okupio brojne mališane, roditelje, odgojitelje, bake, djedove i ostalu rodbinu.
Vrtićarci su se natjecali u više disciplina, a sportsko druženje puno veselja će zasigurno dugo pamtiti.
Nagrade su dijelile igračice Podravke U18 Katja Napan, Nika Galinec, Ana Đolonga, Katja Gregurić, Lucija Horvat i Ana Adžaga!
Svim mladim natjecateljima čestitamo na sudjelovanju te nam je iznimno drago da smo mogli podržati festival!
