Stigla je tužna vijest kako nas je u 83. godini života napustila Radmila Magić, rođena Marković. Radmila je bila bivša rukometašica Podravke te je bila dio gimnazijske ekipe koja je 4. prosinca 1955. odigrala prvu utakmicu. U ovom su sastavu pod vodstvom profesora Vinka Zembera gimnazijalke upisale pobjedu protiv Grafičara iz Bjelovara i pobijedile 7:4.

Sastav: Barica Tkalčić, Ana Čižmešija 2, Ljiljana Mišić 3, Anka Kotarac, Anđelka Belec 2, Barica Erdec, Radmila Marković, Višnja Tot, Ruža Lukša, Dušanka Radmilović i Višnja Špoljar.

Radmila Magić (ex Marković) je bila u sastavu prve odigrane utakmice koju svake godine obilježavamo kao rođendan kluba, a njezino ime ostat će zauvijek zapisano u klupskoj povijesti.

Ovim putem želimo izraziti sućut svim ožalošćenim članovima njezine obitelji i prijateljima.