Na proglašenju najboljih sportaša i sportašica za 2022. godinu koje već tradicionalno organizira Zajednica športskih udruga Grada Koprivnice naše kadetkinje su proglašene najuspješnijom perspektivnom sportskom ekipom za osvojeno treće mjesto na Prvenstvu Hrvatske pod vodstvom trenera Nenada Smiljanca.

Kadetska ekipa Podravke U-16 je najuspješjija perspektivna ekipa u 2022. godini

Zaslužnim sportskim djelatnikom za 2022. godinu je proglašen profesor Ivan Pal inače predsjednik NO RK Podravke dok je svoju nominacijsku plaketu dobila i vratarka Antonia Tucaković u kategoriji najuspješnijih sportašica.

Antonia Tucaković bila je nominirana u kategoriji najboljih sportašica za 2022. godinu

U kategoriji najuspješnije perspektivne sportašice nominacijsku je plaketu dobila vratarka kadetkinja Nika Galinec koja je na Završnici Prvenstva Hrvatske bila proglašena najboljom vratarkom Završnice te zajedno s ekipom osvojila treće mjesto.

Nika Galinec vratarka RK Podravke

Čestitke svim nagrađenim i nominiranim sportašicama i sportašima te predsjedniku NO Ivanu Palu na nagradi za zaslužnog sportskog djelatnika.