Korina Karlovčan, hrvatska reprezentativka i lijevo krilo Podravka Vegete produžila je vjernost Rukometnom klubu Podravka. Potpisala je ugovor danas u klupskim prostorijama te će i naredne sezone braniti boje Podravke. Podsjetimo, Korina je u sezoni 2018/2019 na kvalifikacijskom turniru za ulazak u Ligu prvakinja sa svojih 19 godina preuzela odgovornost i 15 sekundi prije kraja poentirala za rezultat 22:21 na domaćem terenu protiv Craiove te zajedno s ekipom osigurala ulaznicu za elitno europsko rukometno natjecanje.

Sretna sam što sam potpisala ugovor i što mi je uprava kluba omogućila nastavak suradnje. Nova prilika je za mene povod za dodatno dokazivanje. Veselim se sljedećoj sezoni, čekaju nas neke promjene, novi trener i neke nove igračice, a ja se nadam da ćemo u sljedećoj sezoni biti još bolje. Sada nam je želja ostati na visokoj razini do kraja sezone i ispuniti sve zacrtane domaće ciljeve – rekla je Korina Karlovčan nakon potpisivanja ugovora.