Podravka 3 - ilustracija s utakmice s Daruvarom // Foto Ivo Čičin-Mašansker, www.rk-podravka.hrPodravka 3 i Đurđevac odigrali su u gimnazijskoj sportskoj dvorani u Koprivnici u srijedu navečer jedini susret poluzavršnice Županijskog rukometnog kupa. Gošće su bile uspješnije: Podravka 3 – Đurđevac 30:35 (13:21). Križevački Mlinar predao je utakmicu Podravki Lino, pa će se u županijskom finalu sastati Đurđevac i Podravka Lino.

Podravka 3 ”držala se” do rezultata 9:10, a onda je Đurđevac napravio serriju od 5-0 i nakon 9:16, poluvrijeme je završilo s osam pogodaka razlike za gošće, 13:21.

Podravka 3 došla je u 2. poluvremenu do 20:24, pa 22:25, a zadnje približavanje bilo je na 27:30. Pobijedila je iskusnija drugoligaška ekipa Đurđevca s 30:35, a osobito su bile raspoložene Asja Cestar s 15 i Ivana Ferenčić s 10 postignutih golova. Kod Podravke 3 najviše golova dale su Ivona Mrđen 8, Lena Ljubić 6 i Iva Papac 4.

POLUZAVRŠNICA ŽUPANIJSKOG RUKOMETNOG KUPA ZA ŽENE

PODRAVKA 3 – ĐURĐEVAC 30:35 (13:21)

KOPRIVNICA – Gimnazijska sportska dvorana. Gledatelja: 50. Sutkinje: Lorena Jurenec i Maja Vajdić (obje Koprivnica).

PODRAVKA 3: Kosnica, Ljubić 6, Karlovčan 3, Šaško, Benotić 1, L. Šenvald 2, Mlinarić, Mrđen 8(3), Horvat, T. Petika 1, Alvir 2, Papac 4(1), Pavlović, Stanić, Vrban, Mikulčić. TRENERICA: Snježana Petika.

ĐURĐEVAC: Klasan, Smesnik, Cestar 15(2), Šanteković 3, Balatinec 2, Sabolić, Radman 1, Pačko 2, Ferenčić 10, Filip, Brček 1, Kovač 1. TRENER: Dražen Milaković.

SEDMERCI: Podravka 3 – 5(4), Đurđevac 2(2).

ISKLJUČENJA: Podravka 3 – 6 minuta (L. Šenvald, Alvor, Papac), Đurđevac 6 minuta (Cestar, Sabolić, Kovač po 2).