Larissa Kalaus, kapetanica Rukometnog kluba Podravka Vegete produžila je vjernost klubu te će i sljedeće sezone nositi dres Podravke Vegete. Ovo će za nju biti treća sezona u klubu u kojem je još kao dijete napravila prve ozbiljnije rukometne korake te prošla kroz cijelu školu rukometa. Nakon toga je svoj put u seniorskom rukometu nastavila u Koki, a potom u zagrebačkoj Lokomotivi gdje je paralelno završila i fakultet psihologije. Uz Podravkin dres, Larissa već dugi niz godina s ponosom nosi i reprezentativni dres, a do danas je nanizala i brojne sportske uspjehe od kojih je za nju najznačajnija bronca s Europskog prvenstva u Danskoj. Osvojila je s Lokomotivom i europski Challenge Kup u sezoni 2016./2017., a u ovoj je sezoni ostvaren uspjeh i s Podravkom kada se ekipa kvalificirala u grupnu fazu Europske lige. Vrlo je važna karika u napadačkoj igri Podravke, a njezin borbeni duh uvijek dolazi do izražaja i u obrambenoj igri.

Sretna sam i zadovoljna što ostajem u najtrofejnijem hrvatskom klubu i treću sezonu zaredom. Veselim se nadolazećim izazovima i pobjedama s ovim curama i vjerujem da će iduća sezona biti bolja od ove. Nadam se da ćemo pokazati svu svoju kvalitetu i snagu, kako sve cure zajedno tako i ja te da ćemo vratiti trofej prvaka Hrvatske tamo gdje i pripada – rekla je Larissa Kalaus nakon potpisivanja ugovora.