Dora Kalaus - Podravka 3, 9. golova Bjelovaru 2U 18. kolu 2. HRL sjever Podravka Lino odigrala je u subotu u Vukovaru neriješeno s istoimenom ekipom: Vukovar – Podravka Lino 27:27 (13:13). Podravka 3 u 18. kolu 3. HRL sjever pobijedila je Bjelovar 2.

Rezultat utakmice odigrane u Koprivnici je 40:20 (23:8). Podravka 3 vodi na tablici 3. HRL sjever.

UTAKMICA 18. KOLA 3. HRL SJEVER
PODRAVKA 3 – BJELOVAR 2 40:20 (23:8)
KOPRIVNICA – Dvorana gimnazije Frana Galovića. Gledatelja: 50.
Suci: Tomislav Kolenko (Varaždin) i Franjo Malek (Prelog). Nadzornik HRS-a Mišo Dobranić (Čakovec).

PODRAVKA 3: Telić, Markanović, Ti. Krnjak 4, Široki 3, Kvakarić 1, Ta. Krnjak 1, Dukić, L. Kalaus 5(1), Zagoršćak 2, Vuk 4, D. Kalaus 9, Dušak 5(3), Maljak 1, Oremović 4, Polančec 1
TRENER: Branko Krajačić.

BJELOVAR 2: Medved; Anić 3, Gavrić 4(2), Palac 1, Erceg 7(4), Bošnjak 2, Klasić, D. Kuzmić 1, P. Kuzmić 2, Šantekovic
TRENER: Nenad Horvat

SEDMERCI: Podravka 3 – 5(4), Bjelovar 2 – 7(6)
ISKLJUČENJA: Podravka 3 – 4 minute (Larisa i Dora Kalaus po 2), Bjelovar 2 – 4 minute (Erceg, P. Kuzmić po 2)