U 21. kolu 2.HRL sjever koje su igračice Podravke 2 Lino unaprijed odigrale uvjerljivo je slavila Pitomača koja je jučer u večernjim satima ugostila našu ekipu.Linice su bile itekako oslabljene za djevojke koje su na Državnom prvenstvu za Srednje škole. Trenerica Zečević bila je zadovoljna borbom koju su pružile uglavnom mlađe igračice protiv puno starijih i iskusnijih cura iz Pitomače. Na kraju je Pitomača slavila rezultatom 28:44.

“Igralo se bez gimnazijalki koje su na državnom prvenstvu u Poreču. Prihvatili smo raniji termin zato što se u nedjelju kad smo trebali igrati igra derbi pa naša ekipa igra prijateljske susrete s Gospićom. Moram pohvaliti ove mlađe cure koje su dobro igrale jer su to uglavnom djevojke 2008./2009. godište, a Pitomača ipak u svom sastavu ima nešto starije i iskusnije djevojke. Nama je to ujedno bila dobra priprema za Završnicu na koju putujemo sljedeći tjedan. Pokazale su naše djevojke borbenost i želju, ali ipak se nisu mogle ravnopravno nositi s puno starijim i iskusnijim igračicama Pitomače – rekla je trenerica Zečević.