Rukometašice Podravke 2 Lino su očekivano svladale Bjelovar na domaćem terenu u 21. kolu 2.HRL sjever u SD Gimnazije Fran Galović, rezultatom 42:25.

”Očekivana pobjeda Podravke nad solidnom ekipom Bjelovara. Igrali smo pomalo još uvijek u slavljeničkom tonu s ne baš čvrstom obranom i premalo koncentracije u realizaciji. Nakon odigranih jakih utakmica u Poreču to je bilo za očekivati. Usprkos svemu tome pobjeda je ostvarena s velikom razlikom. Zadovoljna sam igrom cijele ekipe”, rekla je trenerica državnih prvakinja Đurđica Zečević. 

U subotu je na rasporedu zadnje ligaško kolo kada ćemo na gostovanje u Slavonski Brod. Za očuvanje drugog mjesta na tablici protiv vrlo dobre ekipe Broda bit će potrebno pružiti još bolju igru”, zaključila je Zečević.

Podravka Lino: Megerle 4, Ibrahimpašić 2, Strugar 5, Đuranek 4, Crnjak, Balaško 2, Dedi, Zrnić 7, Smolak, Perić 6, Švenda 2, Galinec, Besedić,  4, Stručić 7, Sever, Škarić 3