Rukometašice Podravke 2 Lino su za vikend odigrale utakmicu 9.kola 2.HRL sjever protiv osječke Olimpije na domaćem terenu i upisale poraz 29:31. U utakmici koja je kao i uvijek napeto otvorena i lomila se sve do 20. minute, ipak je u nastavku susreta bolja ekipa bila Olimpija. Sedam minuta prije kraja prvog dijela gošće su se odvojile najprije na +3, a do kraja prvog dijela rezultatski je priključak dao malu nadu. Poluvrijeme su podravkašice dočekale s jednim pogotkom zaostatka, rezultat je bio 14:15.

U drugom poluvremenu vodila se nakon 15:15, podjednaka borba pa je Podravka stalno izjednačavala (15:15, 17:17,19:19,20:20, 23:23, 24:24, 25:25), ali u posljednjim minutama spretnije i sretnije bile su Osječanke koje su se u ključnom dijelu, četiri minute prije kraja odvojile na +2 za 27:29 te na kraju uzele bodove iz Koprivnice uz rezultat 29:31.

Nažalost cijelu utakmicu se osjetilo da nemamo fluentnosti u igri, da nedostaje hrabrosti u napadu pa nam tako ni realizacija nije bila na razini. U obrani smo u prvom poluvremenu bili pokretljiviji i agresivniji, ali nedostajalo je čvrstine u duelima. U drugom poluvremenu imali smo nekoliko prilika za vodstvo i nismo ih iskoristili što su iskusnije gošće nažalost kaznile – rekao je trener Nenad Smiljanec.

Podravka 2 Lino: Galinec, Horvat, Marijanović;Ivančić, Jakupanec,Domović 9(3), Cvelber, Miklić 2, Stručić, Zvonar, Smiljanec 9, Javorić 1, Đelekovčan 8, Ferčec, Napan, Adžaga