Rukometašice Podravke 2 Lino su ovog vikenda na domaćem terenu odigrale 10. kolo 2.HRL sjever za žene u Koprivnici protiv Pitomače. Cijelu utakmicu bilo je puno obrambenih problema, a isto tako i problema u realizaciji što je iskusna ekipa Pitomače iskoristila s obzirom da su u sastavu iskusnije igračice. Utakmica je završila rezultatom 38:39, poluvrijeme 20:21, a najbolje igračice u redovima druge ekipe bile su Đelekovčan i Smiljanec koje su svaka zabile po 10 pogodaka.

Podravka 2 Lino: Galinec, Horvat, Marijanović; Ivančić, Jakupanec, Domović 5, Cvelber, Miklić, Stručić 3, Zvonar 2, Smiljanec 10, Javorić 4, Rumek 4, Đelekovčan 10, Napan, Adžaga. Trener: Nenad Smiljanec.

U nedjelju je bilo na rasporedu 3. kolo skupine C 1.HRL U16 u kojem su naše djevojke imale maksimalan učinak te uvjerljivo pobijedile u obje utakmice. Najprije ekipu Cerne rezultatom 16:47, a nakon toga Baranju, rezultatom 46:4.

Foto: arhiva