Marijeta VidakNije bilo upitno tko će pobijediti u utakmici 17. kola Podravka Lino – Pitomaća. Odigrano u srijedu navečer uz uvjerljivu pobjedu domaćina: Podravka Lino – Pitomaća 40:37 (21:12).

Izuzetno raspoloženi bili su strijelci na obje strane. Tako je u pobjedničkoj ekipi Marijeta Vidak zabila 15 golova, od toga četiri sa sedam metara, a kod gošći visoku efikasnost pokazale su Tena Mioć s 13 golova i Ines Kozarić s 12, od čega pet iz sedmeraca.

Rezultati 17. kola:
Petrijevci – Čakovec 29:26
Zrinski – Vukovar 38:14
Bjelovar – Pan Đakovo 35:15
Darda – Brod Gymnasium 32:25
Podravka Lino – Pitomaća 40:37
Nije odigrana utakmica TVIN Trgocentar – Natura Agro, te ekipe u poretku imaju po utakmicu manje.

PODRAVKA LINO – PITOMAĆA 40:37 (21:12)
KOPRIVNICA – Sportska dvorana gimnazije Frana Galovića.
Gledatelja: 50. Suci: Miljenko Medved (Varaždin) i Matko Murić (Ivanec). Nadzornik: Damir Mavrićek (Varaždin).

PODRAVKA LINO:
Jukić, Horvat; M. Beljo 5, Peti 4, Mikolčić 1, Vidak 15(4), Pejak, Gašparić 3, Oremović, Gvoić 2, Slivar 1, Božić 3, Tvorić, Bogdanović, Šenvald 4(1), A.M. Beljo 2
TRENER: Mato Matijević

PITOMAĆA:
Kovačić, Kozarić; Špehar 2, Habijanić 2, Maras 4, Begović 1(1), Bosanac, Rep, Petković 1, Janeš, Kozarić, Đud 2, Kozarić 12(5), Mioc 13
TRENER: Marko Bijuk

SEDMERCI: Podravka Lino 5(5), Pitomaća 7(6)
ISKLJUČENJA: Podravka Lino 6 minuta (Peti 2+2, Gvoić 2), Pitomaća 10 minuta (Đud 2+2, Maras, Rep, Mioc po 2)