Podravka Vegeta - Hypo na Bepovom turniru // Foto Robert ŠoštarićPodravka Vegeta u subotu navečer igra utakmicu za pobjednika Memorijalnog turnira Vinka Kandije, što se od petka igra u Ljubljani. U subotu prije podne svladala je bečki Hypo Nö s 25:24 (14:10). Večer prije Hypo je svladao Krim Mercator 26:23 (13:9), pa prije utakmice trećeg i zadnjeg kola Krim Mercator – Podravka Vegeta poredak na tablici je ovakav: 1. Hypo 2 boda iz 2 utakmice (+2), 2. Podravka Vegeta 2 boda iz jedne utakmice (+1), 3. Krim Mercator s jednom utakmicom 0 bodova (-3). Pobjedom ili neriješenim rezultatom Podravka Vegeta može osvojiti turnir. Pobijedi li Krim, onda će se računati ukupna gol razlika, pa svaki od tri kluba može biti pobjednik.

MEMORIJALNI TURNIR VINKA KANDIJE UTAKMICA 2. KOLA

HYPO NÖ – PODRAVKA VEGETA 24:25 (10:14)

LJUBKLJANA – Sportska dvorana Krima u Galjevici. Suci: Cvetko i Kavalar (Slovenija).

HYPO NÖ: Arehnart, Blažek; Diniz, De Moura 1, Temes 5(1), Nascimento 5(4), Kaiser 1, Mauler 1, Da Silva 1, Aćimović 8, Cavaleiro, Dedić, Rodriguez 2. TRENER: András Nemeth.

PODRAVKA VEGETA: Žderić, Jelčić, Kapitanović; A. Čović 3, Ž. Čović 5, Pongrac 1, S. Šenvald, Damnjanović 3, Milanović Litre 4, Vidak, Tvorić, Horvat 1, Pušoć-Koroljević 4, Bulath 4(3). TRENER: Neven Hruupec.

SEDMERCI: Hypo Nö  5(5), Podravka Vegeta 3(3).

ISKLJUČENJA: Hypo Nö 2 minute (Kaiser), Podravka Vegeta 14 minuta (Damnjanović i Milanović Litre 2+2, A. Čović, Horvat i Bulath po 2).