Darda PodravkaUtakmica za 9. mjesto: Darda – Podravka 17:22 (7:14). Podravka je tako zauzela 9. mjesto. IZVJEŠTAJ HRS-a: Utakmicu su sjajnim obranama otvorile vratarke na obje strane, Petra Pavošević i Marsela Nemec. Elena Beljak u sljedećem napadu zabija za 1:0, a Sara Janković uzvraća za izjednačenje.

Do polovice prvog dijela Podravka ima +3 (6:3), a Hannah Vuljak povećava na +4. U nastavku, Darda se muči s igračicom manje, a Podravka zabija za +6 (10:4). Nakon serije 3-4, Podravka odlazi na odmor sa +7 (14:7).

Na početku drugog poluvremena obje vratarke imaju nove obrane, a Anamarija Đurinić svoj prvi pogodak za minus šest (8:14). Do kraja utakmice Podravka nema većih problema pri održavanju prednosti i pobjeđuje s 22:17.
Podravku je predvodila Patricia Firšt s pet golova, a najefikasnija iz redova Darde bila je Leonarda Vranješ, također s pet pogodaka..