U organizaciji Rukometnog saveza Koprivničko-križevačke županije danas je u koprivničkom hotelu Podravina održano svečano proglašenje najuspješnijih rukometaša, rukometašica, rukometnih ekipa, trenera i zaslužnih rukometnih djelatnika u 2022. godini.

Najuspješnija ekipa je Podravka Vegeta, a priznanje je preuzela kapetanica Larissa Kalaus

RK Podravka Vegeta je najuspješnija ženska rukometna ekipa za prošlu sezonu dok je najuspješnija perspektivna ženska ekipa, kadetska ekipa U-16 RK Podravka.

Najuspješnija perspektivna ekipa je RK Podravka U-16, priznanje je preuzela kapetanica Tara Đelekovčan
Najuspješnija perspektivna rukometašica je Nika Galinec

Najuspješnija perspektivna rukometašica je vratarka Nika Galinec, članica kadetske ekipe RK Podravka dok je najuspješnijom rukometašicom u 2022. godini proglašena vratarka Podravka Vegete Antonia Tucaković. 

Najuspješnija rukometašica u 2022. je vratarka Antonia Tucaković

Čestitke svim nagrađenim i nominiranima za ovogodišnje proglašenje.

Foto:Romana Mihalec