Nikšić i Palčić pri potpisu ugovora // Foto RK PodravkaU Rukometnom klubu Podravkapopunjava se igrački kadar za iduću sezonu. Direktorica Božica Palčić iz Budimpešte, gdje se nalazi na Final Fouru Lige prvakinja, javila je danas (u subotu) da je za Podravku potpisala dosadašnje desno krilo Váca iz Mađarske Ana Nikšić, ljevorka rukometašica, visoka 168 centimetara.

Dobro nam došla!

Palčić je također obavijestila da su ugovore za iduću sezonu produžile golmanica Mirjana Milenković te lijevo krilo Ekatarina Nemaškalo. Sve tri igračice potpisale su na godinu dana.

Od ranije se zna da će u idućoj sezoni ostati i Andrea Čović te Ivana Kapitanović. Vesna Milanović Litre odlazi u mađarski Györ.

Ana Nikšić rođena je u Džakarti u Indoneziji (otac diplomat) 29. lipnja 1989. godine. Dosad je igrala u Vácu i Alcoi u Mađarskoj te u zagrebačkoj Lokomotivi. Prema ranijoj izjavi Gorana Mrđena, na taj način će se Ivana Dragišić moći potpuno preorijentirati na određenu ulogu na desnoj vanjskoj poziciji.

Na slikama: Ana Nikšić i Božica Palčić na potpisivanju ugovora.Čestitke Ani na pristupanju klubu // Foto RK Podravka