Viborg - Podravka Vegeta // Foto Ivo Čičin-MašanskerNa tehničkom sastanku uoči uzvratne utakmice 3. kuga kvalifikacija za grupnu fazu EHF kupa Podravka Vegeta – Viborg, što je u petak navečer održan u Koprivnici, utvrđeni su svu detalji oko utakmice i objavljeni sastavi ekipa. Nema nikakvih promjena u odnosu na utakmicu u Danskoj. Za gošće će nastupiti istih 15 igračica, a za Podravku Vegetu istih 16.

UZVRATNA UTAKMICA 3. KRUGA KVALIFIKACIJA ZA GRUPNU FAZU EHF KUPA

PODRAVKA VEGETA -VIBORG

Prva utakmica 17:32 (9:16)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana Gimnazije Frana Galovića. Sužbeni kapacitet dvorane 2500 (2100 sjedećih, 400 stajaćih mjesta). Suci: Marek Baranowski i Bogdan Lemanowicz (obojica Poljska). EHF delegat: Vladimir Jović (BiH).

PODRAVKA VEGETA: Jukić, Kapitanović, Ećimović; Turk, Dežić, Karlovčan, Popović, Toth, Džono, Mrđen, Franušić, Vidak, Pavlović, T. Petika, Horvat, Debelić. TRENERICA: Snježana Petika

VIBORG: Poulsen Vestergaard, Olsen Nordstrom; Lundgrseen, Hald, Strömberg, Joergensen, Haugsted, Hansen, Nolevska, Nielsen, Norgaard Osterballe, Hykkelbjerg, Hoeg-Poulse, Nielsen Filtenborg, Jensen. TRENER: Allan Heine Pedersen.

.